SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pochodzenie komponentów OLIMP-LABS

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 269 Wiek 51 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4122
Tu jest:

https://www.sfd.pl/PROCESY_POWSTAWANIA_SERWATKOWYCH_ODŻYWEK_BIAŁKOWYCH,_ICH_ANALIZA-t156785.html

Chyba największa kompromitacja na "polskim rynku odżywkowym".

Od tamtego czasu nie dotykam się Olimpa, choć przyznam, że niebawem się chyba złamię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
no niezły art tam pod tym linkiem,nie widziałem wcześniej.


podwiesić post

pozatym oczywiście liczymy na wypowiedzi jeszze w tym poście bo co niektórzy chyba mają jeszcze coś do powiedzenia

Zmieniony przez - Kacperson w dniu 2007-01-14 19:36:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Do Macka ma duzy respect za ten post malolat namieszal takie posty nie pojawiaja sie czesto...

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
na razie jestem na 15 stronie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
uffff...przeczytałem całość
imo troche przedawnione
ponad 2 lata to kupa czasu, jak na rynek supli
btw...zachowanie niektorych tam...zal

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
suple dot. jeżeli coś zaczynasz to kończ to także. I wszystko tutaj a nie na privach... jeżeli masz racje i nie kłamiesz to nikogo nie oczerniasz.
Co do Olimpu, to nie wiem dlaczego nie mogą wyjawić pochodzenia swoich komponentów, trochę dziwnie to wygląda moim zdaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
chyba juz wyjawili
tylko etraz pada podejrzenie, ze strony niektorych, czy w wala nie lecą

Zmieniony przez - wylliam w dniu 2007-01-15 14:53:25

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
no własnie mam problem nie tyle z białkiem ale np. z Olimp Gold Omega-3 ... do laboratorium nie mam juz dostępu i nie wiem, czy naprawdę w tabsie jest tyle więcej omega-3 niż w zwykłych produktach :) bo jak tu robią sciemę to to coś staje sie produktem nieopłacalnym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
no w taka scieme to watpie

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 210 Wiek 62 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1534
k3ho mowilem wlasnie o tym poscie, ktory zostal tu zalaczony. Nie bardzo wiem, co mam jeszcze dodac. Wszystko o jakosci produktow masz na www.sfd.pl Poszukaj
Ja tez uwazam, ze pytanie producenta o komponenty jest bez sensu. Tak jak pytanie do producenta mleka, czy jego melko pochodzi z krow mlecznych czy miesnych. Na etykiecie mozna pisac, co sie chce. Zaden z was nie pozwie do sadu zadnej firmy, ze nieprawdziwe inforamcje.
Kieruj sie opinnia innych, a nie etykietami i belkotem marketingowym.

Lesson to learn in life: there is very little correlation between muscle size and psychometrics. Idiots with good genetics can build absolutely ridiculous physiques with a few workouts a week and the occasional bit of drug use. By the same token, there are some very brilliant people in this industry who are less well-developed physically. And do you know why?? because 90% of phenotype is genetics + environment.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co za 139 punktow

Następny temat

punkty... koszt przesylki...

WHEY premium