SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pochodzenie komponentów OLIMP-LABS

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
Oki, Vitalmax i Fitmax to są nieporządne firmy bo informują nas skąd pochodze produkty które jemy

Haha!

Wiad czekam na zdjęcia fabryki, daj je w jakimś działe gdzie Nutri nie będzie mógł ich skasować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
mi to już nawet nie chodzi o to całe "pochodzenie" chociaż o tym był temat i jak go olimp potraktował każdy widzi,ale ten stosunek do zainteresowanych itp....bardzo biednie to wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2125
kazda powazna firma weryfikuje nowego kontrahenta na podstawie obrotu (dochodu) dostepnego w KRSie, bo te cyfry swiadczą o postrzeganiu marki przez konsumentów. I nikt nie potrzebuje informacji o dostawcach surowców.
Mam dziwne wrazenie, ze odgrywa się w tym poscie regularna walka firm konkurencyjnych. Wszak wg badań: zadowolony klient przyciągnie 5 kolejnych, a niezadowolony (lub zindoktrynowany propagandą)zniechęci 25 klientów...
By the why; kogo interesuje z jakiej bawełny Nike szyje swoje ciuchy, a z drugiej strony Mc Donald ujawnil ostatnio gdzie kupuje swoje półprodukty, i co, te zarcie juz nie jest shitem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 269 Wiek 51 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4122
Bawełny nie spożywam, a serwatkę często, he,he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 426 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 545
Nutrifarm:
"Olimp sądził się nie o nazwę z Fitmaxem a o naruszenie Patentu Produktu i jego składu.Nie wprowadzaj ludzi w błąd.I po kilku latach :
Sprawę w ostatecznym sądzie administracyjnym bez możliwości dalszego odwoływania się przegrał FITMAX"

Witam.

Wszelkie sprawy sądowe zakończone oraz w toku dotyczące nazw i patentów produktów FitMax związane są z okresem, kiedy marka FitMax miała innego właściciela.

Pozdrawiam

FitMax®
The Champions Choice
www.fitmax.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Jak widać już sam opis "fabryki" mierzi Olimp, więc raczej nie da się uzyskać zgody na wykonanie i udostępnienie prawdziwych zdjęć. No ale cóż - warto przy okazji bytności w okolicach samemu się przekonać, jak to wygląda...
Do NUtrifarmu: ośmieszam się, bo...? jem produkty olimpu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1163 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10852
a ja wam powiem tak, brałem suple Olimpa,nawet zrobiłem test na sfd, efekty,samopoczucie w trakcie wszystko fajnie,ale z ciekawości zrobiłem próby wątrobowe. Były beznadziejne, WSZYSTKIE przekroczone po kilka razy,nie O kilka punktów tylko kilka RAZY. naszczeście suple sie skończyły, po 2 miesiącach zrobiłem znów badania wszytsko było ok. Teraz odłozyłem więcej siana i spróbowałem produktów znanej firmy z usa, dostępnej szeroko w Polsce. i co? tez jestem bardzo zadowolony i moja wątroba tez. wszystko jest w normie.
jedeznie było takie samo, to suplementy są temu winne i jestem tego pewnien na 100% więc nie ma sie co dziwić,że ludzie sie interesują co Wy tam sypiecie do środka.

zdr.

ciekawe czy usuniecie ta wypowiedź.

http://www.sfd.pl/temat273556/ --> lipcowe Total Rebuild (mój test supli)PODSUMOWANIE OD STRONY 8.
http://www.pajacyk.pl/index_banery.php3  szybciej i łatwiej:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
j/w

już nie słucham komentarzy w stylu "Vital=Universal"

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Ja nie robiłem prób wątrobowych, ale produkty Olimpu mi smakują. W tej chwili mam w zapasie ponad 1000 kapsułek kreatyny Stosuję też glutaminę Biogeniksa. Faktem jest, że rozumiem Nutrifarm, bo mało która firma zdradza skąd bierze towar - to tajemnica handlowa, by ktoś np. nie zaoferował kooperantowi lepszych warunków. Natomiast gdy zobaczyłem "fabrykę" to nijak nie mogłem pojąć jak w takim budyneczku można produkować dziesiątki, jeśli nie setki już produktów. Oczywiście zakładając, że to co jest na powierzchni ziemi to wszystko Nawet przez pewien czas myślałem, że ten pawilonik to tylko jakieś biuro, ale okazało się, że to juz... wszystko. Oczywiście to może dobrze lub źle wróżyć firmie - czort ich tam wie, aczkolwiek zachowanie przedstawicieli jest cokolwiek dziwne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2125
nie robiłem prób wątrobowych, suple stosuje w sposób ograniczony, aczkolwiek czuje się dobrze i coraz lepiej. Gorzej poczuwam się wtedy kiedy czytam te opinie i odnosze wrazenie, ze z firmy, ktora ma certyfikat ISO i HACAP, probujecie zrobic manufakture z betoniarką w garazu. Zeby uzyskac ww. certyfikaty trzeba przejsc kilka drobiazgowych kontroli, a wszystkie nowo wdrazane produkty trafiaja do Glownego Inspektora Sanitarnego.
Absolutnie nie chce nikogo bronic, ale jest pare firm na rynku, ktore konfekcjonuja kapsy sciagane z Azji (afera z foskolina jakis rok temu) i nikt sie nich nie czepia. I jeszcze pytanko: czy poza powszechnie znana Lonzą i Degussą ktoś kuma potentatów wsrod firm produkujących surowce? I jezeli hipotetycznie Olimp ujawnilby dostawce surowców o nieznanych nazwach, to nie pojawilyby sie w nieskonczonosc pytania w jakich sposob te firmy izolują substancje czynne i czy oby to się odbywa w odpowiednich warunkach laboratoryjnych? I w ten sposob mozna dyskutowac w nieskonczonosc... Pozdrawiam wszystkich obiektywnie zainteresowanych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co za 139 punktow

Następny temat

punkty... koszt przesylki...

WHEY premium