SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plecy -biceps ,biceps plecy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
_mario - biceps ćwiczony po klacie jest całkiem wypoczęty, możesz się totalnie na nim skupić i wykonać odpowiednie ćwiczenia do jego wzrostu.
Biceps ćwiczony po plecach nie jest fajnie dobijany tylko nie ma już sił na poprawne wykonanie zamierzonych ćwiczeń. Podciąganie na drążku czy wiosłowanie może i męczy biceps ale nie pobudza go odpowiednio do wzrostu jak ćwiczenia do tego typowo stworzone.

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 374 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17540
no dobra ale mam taki przypadek ze musze zrobic trenning po trenningu (w inne dni boks) i czwartek robie klata+bic a piatek plecy+tric moim zdaniem 2 dni katuje konkrtnie bicepsa bo przy drazku czuje go dosc znacznie a ja po plechac mam sile na bicka bez przesady jak po plecach zrobie sobie 8 seri na bicka sztanga lamana+mlotki to sil chyba nto kazdemu wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2089
q-bazz
Zgadzam się, że na każdego działa co innego. Mi po prostu zawsze dobrze ćwiczyło sie trica z klatką. Zauważ, że podczas ćwiczenia klatki przy niektórych ćwiczeniach używasz także tricepsu. Ja mam tak, ze jak zaczne ćwiczyć jakąś partię (w tym wypadku trica, podczas ćwiczenia klatki), to juz muszę skończyć jej trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
_mario - w twoim przypadku ćwiczenie w twój sposób jest oczywiście uzasadnione.

Byqu - po klacie (tzn. ciężkim wyciskaniu) triceps jest zmęczony i nie jesteś w stanie wykonać całkiem poprawnie i intensywnie jego treningu.
Osobiście gdy ćwiczę klate z bicepsem to mam rozgrzany triceps (napływa do niego krew) i ćwiczę biceps co powoduje taką lekką superserie spowodowaną napłynięciem krwi z substancjami odżywczymi do całego ramienia co powoduje dobrą pompe i wzrost mięśnia.

Pozdrawiam

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2089
Widzisz, ja już taki jestem, że jak zacznę coś robić (czyli zaczne ćwiczyć tricepsy, np. podczas wyciskania na klatkę w wąskim chwycie)to juz muszę to porządnie dokończyć, inaczej źle się czuję, jakbym olał trening. Ale ogólnie nie narzekam, bo tricepsy są chyba moją najsilniejszą stroną, oprócz pleców i nóg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
A czy ktos z wypowiadajacych sie kiedykolwiek robil biceps-plecy???

Nie wyczytalem tego!



A ja robilem i jest to dobra kombinacja.

-bica robisz jednym ciezkim cwiczeniem, powiedzmy metoda 5*5
-plecy nie sa po tym "traktowane po macoszemu". Po 5*5 masz pobudzony biceps, ale nie oslabiony!
-analogicznie jest gdy zrobisz martwe ciagi 5*5 przed plecami, czyt:
https://www.sfd.pl/temat304336/

- nawet jak go oslabisz to plecy bedzies robil miesniami plecow a biceps nie bedzie psul toru ruchu, wystarczy mu sily na stabilizacje lokcia.
-pozniej robiac plecy dopompujesz i pobudzisz pzy okazji biceps w stopniu nieporownywalnie wiekszym niz jakimis sniesznymi cw izolowanymi.

BICEPS BYL KIEDYS MOJA NAJSLABSZA STRONA, WIEM CO PISZE!

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2089
"A czy ktos z wypowiadajacych sie kiedykolwiek robil biceps-plecy???"
Kiedyś przez niewielki okres czasu robiłem plecy z bicepsem, oczywiście zaczynając od pleców (jako od większej partii mięśniowej), i po porządnym skatowaniu pleców (MC, podciąganie) nie miałem już siły zrobić porządnie bicepsów. A poza tym "jedno, ciężkie ćwiczenie" to nie jest traktowanie bica po macoszemu??

Zmieniony przez - Byqu w dniu 2006-12-28 02:02:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Wlasnie wszystko co napisalen powywracales do gory nogami!

Po co to zrobiles?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2089
Kierowałem się zasadą - "najpierw większa partia, mniejsza na końcu". Ogólnie koncepcja połączenia bicepsa z plecami (zaczynając trening od bicepsów) może i jest dobra, ale osobiście wolę biceps ćwiczyć z klatką, a jeszcze lepiej połączyć z tricepsem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Jasne, ale jak ktos ma priorytet to czasem nalezy posunac sie dalej.

Nie kumam za bardzo laczenia trica z plecami...

Poza tym mowisz ze wolisz a nigdy nie probowales...

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jedna partia dzienie

Następny temat

Moj trening.

WHEY premium