SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plecy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 64 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8489
Witam,
Mam pewien problem z plecami.Mam wystające łopatki lub garba, nie wiem ...Sami oceńcie :).Byłem z Tatą kiedyś u fizjoterapeuty,ale dał mi takie ćwiczenia,że niech go ... 2 tygodnie ćwiczeń i wyprostować się nie mogłem.Robię podciąganie na drążku nachwytem i podchwytem,ale nie widzę żadnych efektów ( oczywiscie plecy rosną :) ).Nie pisałbym tego postu,gdyby nie denerwowały mnie słowa,które non stop słyszę : " wyprostuj się ! ".A więc proszę o jakieś porady jakie ćwiczenia robić,aby to coś zeszło :).
Przepraszam za jakoś zdj,ale baterie mi w aparacie padły i byłem zmuszony zrobić telefonem.

tak,tak też Was kocham :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 64 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8489
Tu wprowadź tekst linku...

tak,tak też Was kocham :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 365 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Dużo kulturystów ma odstające łopatki ale słyszałem że poprzez rozciąganie, budowanie masy mieśniowej i co najważniejsze nie garbie się poziom odstających łopatek się niweluje :)
Też mam z tym problem ale staram się na to nie zwracać uwagi..Nie każdy jest idealny.

Pomogłeem .? Daj mi SOG'a

'' To Wiara Czyni Cuda, Opłaca Się Wysiłek !''

Taka moja Rada :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 64 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8489
No to mozę kiedyś zniknie :).Dziękuję za odpowiedź !

tak,tak też Was kocham :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 417
Zaden garb, tylko łopatki. Wyciskanie na ławeczce zmusza plecy do przyjmowania bardzo właściwej i naturalnej pozycji co jest dobre w walce garbieniem się też ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
masz odstajace łopatki , z czasem poprawi sie to poprzez cwiczenia na silowni , tylko cwicz dobrze technicznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 64 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8489
na siłowni to ćwiczę od września 2012 roku -> nie wykonuję żadnych ćwiczeń na stojaco !.Ale z plecami miałem przerwę jakieś 4 miesiące ( olewałem plecy, sam nie wiem dlaczego ).Teraz żałuję,bo mam taki a nie inny efekt :).Ale co tam,będe katował,katował i się naprawi :)..Dziękuję Wszystkim za odpowiedzi i życzę miłego dnia ;).

LysyKumaty-Wyciskam, wyciskam :)

Zmieniony przez - zabijakax5 w dniu 2014-01-03 12:25:47

tak,tak też Was kocham :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 365 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Bez przesady :) Rób normalnie ćwiczenia na stojącą..po prostu kontroluj czy jesteś wyprostowany czy nie.
MC też na siedzącą robisz ? hehe
Powodzenia

Pomogłeem .? Daj mi SOG'a

'' To Wiara Czyni Cuda, Opłaca Się Wysiłek !''

Taka moja Rada :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
wszystko ok.
wzmocnij miesnie zebate przednie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6568
A jakimi ćwiczeniami się je wzmacnia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 64 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8489
http://www.kuzniaformy.pl/excercises/noLoginAccess?p=66 <- tutaj jest kilka ćwiczeń.

tak,tak też Was kocham :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening od 0

Następny temat

Problem z nabraniem masy

WHEY premium