SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Planik na MASE - prosze o sugestie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1238

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5331
Witam!
Wrzucam swoj obecny plan treningowy do koretkty i ewentualnych sugestii. Staz, wymiary i wyniki w profilu. Z gory dzieki

Poniedzialek

Klatka + Biceps:

Klatka:
- Wyciskanie sztangi na lawce prostej: 12/10/8/6
- Wyciskanie sztangielek glowa w gore: 12/10/8 (zamiennie co tydzien z wyciskaniem sztanga glowa w gore)
- Wyciskanie sztangielek glowa w dol: 12/10/8 (zamiennie co tydzien z wyiskaniem na plaskiej waskim uchwytem)
- Rozpietki na lawce prostej: 12/11/9 (staly ciezar)

Biceps:
- Uginanie ramion ze sztangielkami z supinacja (stojac): 12/10/8/6
- Uginanie ramion ze sztanga na modlitewniku 12/11/10 (staly ciezar)
- Uginanie ramienia ze sztangielka w podporze o kolano 10/8 (staly ciezar)

W poniedzialek staram sie jeszcze wrzucic brzuch (sklony w lezeniu / unoszenie nog), ktory cwicze lajtowo, jestem ekto i brzuszek narazie wyglada dobrze

Sroda

Plecy + Triceps + Przedramie:

Plecy:
- Podciganie na drazku szerokim nachwytem (do klatki): 12/10/8
- Sciaganie drazka wyciagu gornego za kark: 12/10/8
- Martwy ciag: 12/10/8/6
- Wioslowanie sztangielka w opadzie tulowia: 12/10/8 (zamiennie co tydzien z przyciaganiem linki wyciagu dolnego w siadzie)

Triceps:
- Wyciskanie sztangielki w siadzie zza glowy jednoracz: 12/10/8 (zamiennie co tydzien z wyciskaniem sztangielki oburacz wiekszym ciezarem)
- Wyciskanie francuskie lezac: 12/10/8
- Prostowanie ramion na wyciagu: 12/10/8

Przedramie:
- Zginanie nadgarstkow ze sztanga 12/10/8
- Prostowanie nadgarstkow ze sztanga 12/10/8

Piatek

Barki + Kaptury + Nogi:

Barki:
- Wyciskanie sztangi zza karku siedzac: 12/10/8/6
- Unoszenie sztangielek bokiem w gore stojac: 12/10/8
- Unoszenie sztangielek w opadzie tulowia w siadzie: 12/10/8
- Podciaganie sztangi wzdluz tulowia: 12/10/8
- Szrugsy sztangielkami 12/10/8

Nogi:
- Przysiady ze sztanga: 12/10/8/6
- Zginanie nog na maszynie: 12/10/8
- Prostowanie nog na maszynie: 12/10/8

Lydki:
- Wspiecia na palce ze sztanga na barkach: 16/14/12
- Wspiecia na palce z obciazeniem na udach siedzac: 16/14/12 (zamiennie co tydzien palcami do zewnatrz/do wewnatrz)

Zmieniony przez - tafer w dniu 2008-05-13 22:03:19

Zmieniony przez - tafer w dniu 2008-05-13 22:13:06
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...a taki rozkład ci odpowiada?- jest trochu bowiem burzacy zasady żeby duże grupy trenować raczej przed malymi- nie tylko na poszczególnych treningach- chodzi o małe grupy zaangażowane w prace większych -np. biceps a potem plecy/najszerszy/, triceps a nastepnie barki itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5331
apo - no taki rozklad mi odpowiada, cwicze juz w ten sposob ok. roku z wiekszymi lub mniejszymi modyfikacjami.
co masz na mysli ze jest burzacy zasade zeby duze grupy trenowac przed malymi? w sumie tylko w trzeci dzien wrzucam barki przed treningiem nog - gdyz gdy robie nogi na poczatku jestem mega zmeczony i wole je dac na koniec, lepiej mi sie tak cwiczy. a pozostale dni duze grupy sa przed malymi tak jak powinno byc..
dzieki za odp. pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie, nie chodzilo mi o barki i nogi...

nie czytales chyba uważnie, chodziło mi o to, że np. we środe chyba- jest triceps a w piątek barki, a raczej powinna byc kolejność odwrotna, w tym wlaśnie kontekście pytałem czy plan /rozkład/ taki ci odpowiada, tzn. czy uważasz, ze nie przynosi ci szkód a korzyści...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5331
ano faktycznie, na szybko przeczytalem i nie ogarnalem do konca wypowiedzi. wiec jesli chodzi o polaczenie w kontekscie calego tygodnia, to taka kombinacja partii mi odpowiada, wrecz przyzywczailem sie do takiego polaczenia, ale nie twierdze ze jest idealne dlatego wrzucilem swoj plan do ewentualnych poprawek, chociaz i tak chyba najbardziej tendencyjne polaczenia to:
klata/bic; plecy/tric; nogi/barki i
klata/tric; plecy/bic; nogi/barki
uwazasz ze pierwsza kombinacja przynosi zle skutki w postaci zlej regeneracji trica, gdy po dwoch dniach ma nastapic trening barkow? jakies propozycje?
zdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...nie tyle uważam co zwracam uwage na zwiekszone prawdopodobieństwo- jednakże jeśli w prakytyce jest ok. to ja nie moge mowic inaczej...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - do sprawdzenia

Następny temat

INTERWALY !! problem

WHEY premium