SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja - do sprawdzenia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1352
Witam!
Po okresie budowania masy przyszedł czas na redukcję, bo trochę tłuszczu sie uzbierało. Całą redukcję wymyśliłem tak:
Treningi:
Trzy razy w tygodniu siłownia - lekki trening masowy, trzy razy HIIT oraz raz aeroby + codziennie A6W.
Suplementacja:
po przebudzeniu: l-karnityna
przed treningiem
: l-karnityna, BCAA
po treningu: odżywka białkowa
Dieta:
5 posiłków (w miarę możliwości 0 tłuszczu), ostatni posiłek przed snem - samo białko.

I tu pojawia się moje pytanie. Czy taki program skutecznie spali ze mnie tłuszcz (z 10 kg by się przydało) oraz czy dostatecznie ochroni przed utratą mięśni?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 439
Dieta wysokobialkowa plus cwiczenia na redukcja, ciezar mniejszy przez wieksza ilosc powtorzen. Taki kombos na wakacje ja znalazl.



Pozdro

Za sprawe mojej Ojczyzny
w potrzebie krwi wlasnej ani zycia nie szczedzic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
I tu pojawia się moje pytanie. Czy taki program skutecznie spali ze mnie tłuszcz (z 10 kg by się przydało) oraz czy dostatecznie ochroni przed utratą mięśni?
Odpowiedz :NIE.
Co to za dieta w ktorej nie ma tluszczu? bezsens,tluszcze sa potrzebne a nawet niezbedne, wywalanie ich nie ma zadnego sensu, jesli chcesz stracic kilka kg to ogranicz wegle a nie tluszcz.Co to tego planu itp to daj aeroby 3x w tyg hiit i trening nie leeki masowy tylko normalny masowy lub silowy.A ta l-karnityna zbedna.Wystarczy dobra dieta.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1352
Dzięki za odpowiedzi.
Bery, te aeroby 3x w tygodniu to w te same dni co HIIT oczywiście?
Aha i jeszcze jedno: czy po redukcji mam się spodziewać dużych spadków siły (podkreślam siły nie masy)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Jakies tam spadki moga byc, ciezko jest to okreslic w jakim stopniu beda i czy napewno to odczujesz.Proponuje plan typowo silowy do redukcji i bedzie lepiej.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan FBW do oceny ........... ... ....

Następny temat

Planik na MASE - prosze o sugestie

WHEY premium