SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningu na siłe/rzeźbe + dieta

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24
dudee co do twojej wypowiedzi dotyczacej podciagania to jest sens podciagac sie w normalnym cwieczeniu seriami jezli maksymalna liczba podciagniec chwytem waskim to jakies 5-6 w serii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 587 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8238
Ale zrozum ze jak wrzucic ze stronki to dokladnie poda BWT , nikt nie bedzie zgadywal ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24
No tak tylko ta dieta nie jest z żadnej stronki. To dieta mojego dietetyka ułożona pode mnie.I niestety nie mówił mi wartosci bialka,wegli i tluszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24
A moglbym gdzies to wrzucic zeby mi obliczylo? ;o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 587 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8238
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Przypominam, że to ten dział Odżywianie.
Udaj się do wspomnianego działu.

Skoro nie jesteś w stanie wykonywać zamierzonych powtórzeń, możesz zastosować ruchy negatywne, wybijaj się w górę i opuszczaj powoli jakieś 3-5 sekund.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24
A co z treningiem mozecie mi cos polecic lub zaproponowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24
dokladniej liczba seri powtorzen jakies ćwiczenia ktore znacie i uwazacie za dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Wróć na pierwszą stronę przeczytaj mój pierwszy post.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24
A co do serii i liczby powtorzen? i jaki ciezar? 75% maksymalnego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningu na siłe/rzeźbe

Następny temat

Prośba o pomoc w określeniu liczby serii i powtórzeń w ćwiczeniach na nogi

WHEY premium