SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1608

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

20

Waga

83

Wzrost

175

Cel treningowy

Siła+czysta masa mięśniowa oraz zgubic mase tluszczowa

Staż treningowy na siłowni

Staż w przerwach z 3 lata

Uprawiane inne sporty

Piłka Nożna, też mam zamiar pobiegać troche żeby spalic tłuszczyk

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Gryf łamany mocno,2x gryf prosty,ławeczka prosta,Hantelki,Obciążenie na gryf będzie ponad 100kg,mam też skośną ale niezbyt konfortowa jest:/

Dieta

Miałem dietke która polegała na zdrowym odrzywianiu się,starałem się na noc ser biały,chlebek razowy,ryb że tak powiem nie brakuje...,indyk,kurczak z ryżem,jajka rano itp.

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

Aktualnie kupiłem na początek BCAA Xtra + l glutimine 500g oraz Vita-Min żeby choroba nie złapała:)

Ostatnio przerabiany plan

Nie pamiętam co cwiczyłem rok temu niestety szkoła zmusiła mnie do przerwania siłowni:/

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nie pamiętam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2386
Przysiady z gryfem tak?? i 3 do 5 seri o to chodzi? oraz problem będzie z drazkiem bo nie posiadam;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2386
Gryf łamany mocno,2x gryf prosty jeden mały drugi większy,ławeczka prosta,Hantelki,Obciążenie na gryf będzie ponad 100kg,mam też skośną ale niezbyt komfortowa jest, Mam drazek ale nie mam zabardzo gdzie go umiescic,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18486
3 serie po 5 powtórzeń. Dobrze by było jakbyś drążek zamontował, a przysiady z sztangą na barkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2386
I jak długo tym planem ćwiczyć ?? A można do tego jeszcze jakieś cwiczenie dołożyć i 3 sprawa Kupiłem BCAA XTRA jaki suplement mógł byś doradzić jeszcze aby brać to BCAA z jakas kretka/mono/jabczan.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18486
Ćwicz kilka tygodni, nic nie zmieniaj - ważne aby był progres. Po kilku niezmarnowanych tygodniach wskocz na ten plan: https://www.sfd.pl/Split_Masa_3x_w_tygodniu-t785989.html (czytaj post traktor71) Jeśli wskoczysz na obroty z planem i będziesz na sucho budował siłę/masę wtedy można włączyć suplementy, wcześniej szkoda towaru. Pamiętaj, że żarcie to podstawa, a suplementy/odżywki to tylko dodatek do żarcia i daje efekty tylko wtedy gdy na sucho jest progres.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2386
Thx za pomoc Podał byś jeśli byś mógł jakiś kontakt gg żeby tu nie spamować zabardzo w razie jakich kolwiek pytań bym pisał do ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18486
Pisz tu, to twój temat :) Z biegiem czasu ktoś inny też doradzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2386
Ok wporzo to jeszcze wytłumacz mi o co w tym chodzi wyciskanie na lawce/w staniu 3 x 5 na ławce to kumam czyli standardowa klatka a w staniu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18486
w poniedziałek wyciskanie na płaskiej (klata) w środę wyciskanie w staniu (wyciskanie żołnierskie/military press) w piątek wyciskanie na płaskiej nastepny poniedziałek w staniu w środę na płaskiej w piątek w staniu poniedziałek na płaskiej itd... na zmianę co trening :)

Za kilka tygodni odezwij się tu w temacie jak idzie i będzie się myśleć co dalej :)

Zmieniony przez - Kenq92 w dniu 2012-05-30 23:38:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2386
Ok już wiem jak to się robi każdy ma swoją nazwe;) jeszcze tego nie wiem martwy ciag 1 x 5 (5x5 plaska piramida) martwy ciąg wiem jak sie robi ale o co chodzi z 5x5 plaska piramida

Jeśli ktoś moze wyjasnic co to ta Płaska Piramida i jak to się wykonuje to bardzo bym prosił. Pozdrawiam

Zmieniony przez - sefiron w dniu 2012-05-31 13:09:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW do poprawienie , pilne prosze o pomoc

Następny temat

FBW! Ocena, podpowiedzi

WHEY premium