SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy dla 13-latka.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6945

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

męska

Wiek

13 :)

Waga

55

Wzrost

168

Cel treningowy

sucha masa,poprawa techniki

Staż treningowy na siłowni

1 miesiąc bezmyślnych ćwiczeń

Uprawiane inne sporty

czasami pogram w noge

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

ławka regulowana sztanga sztangielki 60 kg obciążenia drążęk

Dieta

Mój organizm się rośnie, więc jedynie zasady zdrowego żywienia

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

po co mi one teraz :)

Ostatnio przerabiany plan

nie ma co pisać

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

ostatnio na ławce 18 kg x12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 528
Chciałbym zacząć ćwiczyć, nauczyć się techniki , przybrać suchą mase.
Nie zniechęcicie mnie do treningu siłowego. Już dawno postanowiłem ,że zamiast siedzieć przed kompem zrobie coś pożytecznego.Chcę żębyście mi powiedzieli jak ćwiczyć ,by nie zrobić sobie krzywdy.Za niedługo do gimnazjum ,a tam nowe dupeczki(taka tam moja mała motywacja).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 528
Dzięki za porady.Zapomniałem powiedzieć o w-f w szkole i w wtorki zawsze biegam.Dzisiaj wycisnołem na ławce 28 kg x12 .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 219
ja w twoim wieku, moze w 12 lat zaczynalem od pompek, brzuszkow, przysiadow i zwyklych cwiczen.
robilem po 5 seri tyle ile wyciskalem ze az padlem na ziemie i nie moglem juz znowu sie podniesc podczas pompki. wtedy chwilowa przerwa tak 2 minuty maksimum i full brzuszkow i tak po 5 serii wszystkiego.

Chyba najlepsze to wyjsce by bylo, a po drugie ta twoja motywacja to nie motywacja, a po drugie nie wiem czy ta twoja motywacja to jest az taka madra, chyba jedno tobie w glowie a na to jestes za mlody :)

Zmieniony przez - Wawarek w dniu 2013-06-02 20:17:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 528
No ja też z pól roku ćwiczenia z obciążeniem własnego ciała robiłem,ale teraz mam już podstawowy sprzęt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 219
Z pol roku? ja takie cos robilem 2 lata, potem troche przerwy i teraz zaczynam dopiero za silke :)
Jak twoje obciazenie za malo to wez mlodszega braa / siostra niech na plecach ci siadzie i pompki :) ale napakuj to plecaka kamieni i jedziesz, tez dobry pomysl :)

Zmieniony przez - Wawarek w dniu 2013-06-02 20:21:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 528
Każdy ma swoją motywacje,ale z lepszym ciałem jakoś pewniej sie czuje. W domu siedze i sie nudze a tak zrobie coś pożytecznego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 528
To jaki plan polecacie( ale nie z obciążęniem własnego ciała).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 528
Chociaż te pompki to na trica dobre będą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 219
Zgodze sie ze to lepsze niz siedzienie przed kompem, ale nie wiem czy chcesz sie zabierac za silownie albo jakies sztangi itp i wyciskac maksa, niby przez silownie przestaje sie rosnac. Narazie masz 168 cm wzrostu, a jeszcze mozesz podrosnac. Jakies plany to cos jak fbw, a6w (nie polecam) albo abs 2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 163 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1608
Zapisz sie na podnoszenie ciezarow albo jakis inny ciekawy sport.Tam sie najlepiej rozwiniesz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 41 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 528
ej to że sie nie urośnie to mit jest
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 219
tak jak ostry napisal moze na boks sie zapisz? albo MMA. bedziesz robil treningi silowe albo na kondycje a przy okazji nauczysz sie samo obrony albo jakby ci sie spodobalo to nastepny zawodnik by nam wyrosl ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drobna pomoc :)

Następny temat

Skromne pytanko

WHEY premium