SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy ....

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1460

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57
Skierowano mnie tutaj do was, więc ...

Cześć, pisze tutaj bo chciałabym mieć ładne i zgrabne ciało. Chciałabym, aby ktoś z was napisał dla mnie jakiś trening, który pozwoli mi to uzyskać. Mam tłuszcz na brzuchu (moim zdaniem dużo). Z ud też bym chciała zrzucić. Mam dostęp do siłowni. A trening mógłby być rozpisany na wszystkie dni, z dietą nie będzie problemu, ponieważ już raz stosowałam, ale bez ćwiczeń. Robię od jakiegoś czasu areoby (jazda na rowerze), ale chciałam jeszcze coś do tego, żeby wyrzeźbić (areoby+ten trening) swoje ciało. Pomóżcie ;D Nie wiem jak się do tego zabrać i w ogóle.

O MNIE:
WIEK: 17 lat

WZROST: 176cm

WAGA: 75kg

Nie wiem co jeszcze mam podać ...


Trenowałam A6W, ale niestety nie doszłam do końca, gdyż zamiast spalać tłuszcz z brzucha, mięśnie mi się tylko robiły twardsze. A niestety trzeba najpierw zrzucić tłuszczyk.

Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuję!;D

Life, your life!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
najpierw wypełnij ankietę z regulaminu:
https://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html

wklej foty sylwetki

wklej nam swoją diete: http://dzienniki.sfd.pl

wiedząc o Tobie cokolwiek, dopiero będzie można rozmawiać.

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
wypelnij ankiete z regulaminu wtedy bedziemy wiedzialy wiecej.
W ogole poczytaj linki w regulaminie to ci sie troche rozjasni temat

Marta

Zmieniony przez - obliques w dniu 2011-06-08 19:16:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Iza

w ogóle to jest lektura najpierwsza z najpierwszych do przeczytania: https://www.sfd.pl/-t585708.html 

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57
ok, już czytam ;D

Pozdrawiam ;D

Life, your life!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57
Wiek : 17lat
Waga : 75kg
Wzrost : 176cm
Obwód w biuście : 92cm
Obwód pod biustem : 83cm
Obwód talii w najwęższym miejscu : 95cm
Obwód na wysokości pępka : 95,5cm
Obwód bioder : 97cm
Obwód uda 63cm
Obwód łydki 41cm
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch, uda
W którym miejscu najszybciej chudniesz : uda
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) jazda na rowerze(rekreacyjnie i często), gra w koszykówkę (w sumie wszystko, z tym tylko, że rekreacyjnie)
Co lubisz jeść na śniadanie: chleb z masłem,szynką i żółtym serem
Co lubisz jeść na obiad : mięsko i ziemniaki + jakaś surówka
Co jako przekąskę : owoc, gubią mnie słodycze
Co jako deser : lód
Ograniczenia żywieniowe : banany, orzechy
Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne : wszystko ok, nie biorę żadnych tabletek
Preferowane formy aktywności fizycznej: jestem aktywna fizycznie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : nic
Stosowane wcześniej diety : dieta 1000 kcl

Od 1tyg prowadzę dietę 1000 kcl, tzn nie jem słodyczy, jem regularnie posiłki, do godziny 18. PO 18 już nic. Nisko tłuszczowe, takie jak jadłam na tej samej wcześniejszej diecie ;D

Life, your life!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No to albo ja albo któraś z lasek przewroci ci przy okazji światopogląd do gory nogami
Dieta do zmiany na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57
Dziękuję bardzo, bo już od dawna chciałam, ale ta mobilizacja ciągle przesuwała się na dalszy plan. Będę bardzo wdzięczna jak powiecie mi jaką dietę, ćwiczenia,i w ogóle co mam robić. Jeszcze raz gorąco pozdrawiam ;D

Life, your life!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
przeczytaj lekturę zaproponowaną przez Lady M i podziel się znami przemyśleniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57
Przeczytałam i ... hmmmm ... Moim zdaniem zarąbisty temacik. Widziałam plan treningowy itp. ale potrzebuje swojego własnego, którym będę mogła ćwiczyć codziennie.
To co posiadam ze sprzętu na siłowni:

-hantle
-gryfy(prosty i łamany)
-atlas do ćwiczeń
-sztangi
-ławka na sztangi
-obciążenia

Life, your life!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2015 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 71184
ułuż dietę 2000kcal, 30% kcal z białka, 30% z tłuszczy, 40% z węglowodanów. ok 5 posiłków dziennie, ostatni bez węgli. Posiłki wartościowe (w kazdym białko + tluszcz + węglowodany) mało przetorzone (wymienione w 'odchudzaniu lopatologicznym'). Migdały czy nasiona możesz jeść?

Nie ćwiczyłaś nigdy na silowni, zacznij od treningów obwodowych 2 serie po 15 pow., co drugi dzień: https://www.sfd.pl/-t92199.html. W dni pomiędzy możesz pobiegac lub jeździc na rowerze. masz tam też treningi dzielone, które można stosować codziennie, ale odradzam, są dużo mniej energochlonne + nie warto przesadzać z częstotliwością na początek.
NIe bój sie dokładac obciążenia, ale i dbaj o technikę.
Po 2 tygodniach dodaj trzecią serię.
Po kolejnych dwóch wprowadzimy wolne ciężary.

1 lub 2 dni w tygodniu wolne od treningu. Regeneracja jest równie ważna jak treningi. a najwazniejsza jest dieta.

Wpisuj tu dietę i treningi (obciązenia). Będziemy kontrolowac i doradzać

powodzenia
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zaczynam

Następny temat

Skok kalorii podczas restrykcyjnej diety

WHEY premium