SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningowy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1114
Okej. A jak z tym planem? Stosować typowy na mase z dużą ilością serii? i Czy musze mieć plan czy moge na każdej sesii stosować inne ćwiczenia niż na poprzedniej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Stosuj te same i rób progresję ciężaru, przynajmniej staraj się dokładać kg. Plan na masę jest identyczny jak na redukcji. Dieta stanowi podstawę dążenia do celu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1114
Ooo dzięki bardzo. Przyda mi się :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1114
Jeszcze jedno pytanie, tym razem dotyczące aerobów. Czy wykonywanie cardio na masie więcej niż 2 razy w tygodniu ma sens? Bo ogólnie jeżdże na rowerze lub biegam min. 2 razy w tygodniu, a jest to cardio intensywne ponieważ staram się dać z siebie wszystko. Robie to bo po prostu lubię. I pytanie czy mogę wykonywać cardio więcej niż 2 razy w tygodniu? Z góry dzięki za odpowiedzi :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Cardio to zazwyczaj nie jest robione na maksa tylko przy okolo 65% tetna maksymalnego, a reszta jest robiona zle bo zazwyczaj w fazie beztlenowego wysilku. Aeroby w DNT jak masz sklonnosc do odkladania sie tluszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1114
Okej rozumiem. Czyli mam robić aeroby tylko w dni treningowe? Mam skłonność odkładania tłuszczu...

Zmieniony przez - greg12 w dniu 2015-01-03 22:30:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1114
Czyli rozumiem że mam robić aeroby tylko w dni treningowe. Szkoda bo przeważnie robiłem je w dni wolne od siłki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
DNT = dzień nietreningowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Nie. Na masie rób w dni bez treningu siłowego.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy rok, nowy plan

Następny temat

Węglowodany i białko

WHEY premium