SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan treningow i dieta do sprawdzenia

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 628

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16

Waga

63

Wzrost

171

Staż treningowy

ćwicze od zawsze, na siłowni moze przez 2 miesiace ale na razie nie chce sie brac powaznie za pakowanie ;)

Obwód pasa

81

Stan zdrowia

Dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

Bieganie

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

brak

Wrażliwość na stymulanty

brak

Możliwosci finansowe

max 500zl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 771
Cześć wszystkim, jestem tu nowy i chciałbym uzyskać pare porad. Czytałem juz co nieco na tym forum i ułozyłem sobie diete którą zaraz rozpisze. Dieta generalnie ma być na zrzucenie troche sadła przed wakacjami. Do tego ćwicze co nieco i ułożyłem plan treningowy który staram sie realizować. Nie ćwicze od dzisiaj więc kondycje i siłe juz generalnie wypracowaną mam, chodzi mi teraz aby popracować nad wyglądem a mianowicie rzeźbą. A oto plan treningu, a zaraz po nim dieta:

PON
Bieganie (interwał 15 sec sprintu 45 sec biegu zwykłego) 8-10 serii + po tym jeszcze normalny bieg z 20 minutek. ogolnie wychodzi + - 30 min biegania w tym 10 min interwału.

WT
Pompki 30x3 + ćwiczenia na biceps z hantlami jedno cwiczenie 12x3 i drogie tez 12x3 + ćwiczenia na mięsnie brzucha (brzuszki z wstrzymaniem w szczytowym napięciu na 4 sec + unoszenie nóg 30x2, opuszczanie bez dotykania ziemi 30x2 + ćwiczenia na mięsnie skosne brzucha 50x2) calosc trwa okolo 40-45 min. Mam w ten dzień jeszcze trening karate, jest to mniej wiecej trening wydolnościowy z elementami siłowymi takimi jak np pompki przysiady.

ŚR
Bieganie (interwał 15 sec sprintu 45 sec biegu zwykłego) 8-10 serii + po tym jeszcze normalny bieg z 20 minutek. ogolnie wychodzi + - 30 min biegania w tym 10 min interwału.

CZW
Pompki 30x3 + ćwiczenia na biceps z hantlami jedno cwiczenie 12x3 i drogie tez 12x3 + ćwiczenia na mięsnie brzucha (brzuszki z wstrzymaniem w szczytowym napięciu na 4 sec + unoszenie nóg 30x2, opuszczanie bez dotykania ziemi 30x2 + ćwiczenia na mięsnie skosne brzucha 50x2) calosc trwa okolo 40-45 min. Mam w ten dzień jeszcze trening karate, jest to mniej wiecej trening wydolnościowy z elementami siłowymi takimi jak np pompki przysiady.

PT
Bieganie (interwał 15 sec sprintu 45 sec biegu zwykłego) 8-10 serii + po tym jeszcze normalny bieg z 20 minutek. ogolnie wychodzi + - 30 min biegania w tym 10 min interwału.

SB
ompki 30x3 + ćwiczenia na biceps z hantlami jedno cwiczenie 12x3 i drogie tez 12x3 + ćwiczenia na mięsnie brzucha (brzuszki z wstrzymaniem w szczytowym napięciu na 4 sec + unoszenie nóg 30x2, opuszczanie bez dotykania ziemi 30x2 + ćwiczenia na mięsnie skosne brzucha 50x2) calosc trwa okolo 40-45 min. W soboty bez karate.

ND
Odpoczynek

Moze sie to wydawać ciezkie ale spokojnie daje rade to wszystko zrobic. Czasami jak jeszcze mam zakwasy to sobie w ten dzien odpuszczam trening i robie w nastepny. Staram sie tak je rozlozyc aby codziennie robic inny miesien i dac im czas na odpoczynek.

A teraz dieta:

1. 7.10
Otręby żytnie + rodzynki + orzechy + płatki kukurydziane
2 9.20
twaróg + 2 grahamki
3 11.30
jabłko + garść orzechów
4 13.30
Obiad w szkole wiec ciezko okreslic co moze byc generalnie ten posilek nie zalezy ode mnie
5 15.30
2 kanapki z chlepem razowym z majonezem omega 3:6, szynka i warzywo do tego (posilek przedtreningowy)
6 17.30
2 jajka + 2 kromki chleba z masłem
7 20.30-21
2 kanapki z chlebem razowym serem żółtym i pomidorem

To by było na tyle. Prosze o jakies porady, sugestie, zastrzeżenia, cokolwiek ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 730 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32781
Proponuje dalej wziąć się za czytanie odnośnie diety, na moje oko praktycznie wszystko do wymiany, a co do treningu nie czuję się na tyle kompetentny żeby to poprawiać bo też wydaję się być większość zła, zdobądź trochę praktycznej wiedzy z dzienników treningowych


Zmieniony przez - Blaacha w dniu 2012-05-15 21:00:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na mase

Następny temat

Mój plan itp

WHEY premium