SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan suplementacji - dużo odżywek

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
jezeli mozesz sobie na to pozwolic to oczywiscie zakup odzielnie serwatke i bialko jaj - ajezeli juz masz i tak na fula hajsu to zamiast bialka jaj kup kazeine - pro cass ;]

Tania alternatywa jest mieszanka bialka serwatki i bialka jaj - System protein 80
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
zdecydowanie system protein 80 jest bardzo dobrym bialkiem jednym z lepszych jakie ma OLIMP(o ile nie najlepepszym), moim zdaniem oczywiscie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Jeśli chcesz następne propozycje - oto moja po cenach hurtowych

Zaczynamy od podstawy regeneracji potreningowej - Carbo
60g po treningu przy 12 tren na m-c
kupując 4 kg Carbo miesięczy koszt = 12,6 zł

Tauryna
2 kaps rano, 2 kas przed i 2 po treningu
w nietreningowe - 2 rano i 2 miedzy posiłkami
koszt = 20,50

Białko
postawiłbym na najbardziej uniwersalny i najekonomiczniejszy System protein 80 przy zakupie 3750g
przy Twojej wadze i szczupłej budowie radziłbym ograniczyć do 1 porcji dziennie - na noc lub po treningu 35g(może być razem z carbo), reszte białka bez problemu uzupełnisz jedzeniem
koszt = 47 zł
Nie potrzeba popychać białka ww - nie jest to konieczne jeśli z diety zapewniasz odpowiednią podaż ww, z reszt po treningui tak bierzesz carbo z białkem

HMB

W dni treningowe 2 kaps rano 2 przed treningiem 2 na noc
W dni nietreningowe 2 kaps rano 2 na noc
przy opakowaniu 200 kaps koszt miesieczny = 59 zł

Witaminy

Może być vitaral jak radzili koledzy - 2 tbl dziennie do posiłków
koszt - 15 zł

Glutamina

W dzień nietreningowy 2 g rano 6g rozpuścić w butelce wody i małymi łykami wypijać w ciągu całego dnia 2 g przed snem
W dzień treningowy 2g rano 2g przed i 4g po treningu 2g na noc

Przy opakowaniu 400g koszt miesieczny ok 67 zł

Witamina C Nutrend 2 tabl dziennie
1 g dziennie nie zaszkodzi - bez obaw
tylko po jakimś miesiącu brania wypadałoby zrobić z 2 tyg przerwy
koszt 5 zł


Wszystkie suplementy brane przed treningiem - to ok 30 min przed treningiem


Razem ok 226 zł

Jeżeli chciałbyś ograniczyć koszty - zmniejsz dawki glutaminy w dni nietreningowe do 5g lub ogranicz branie białka tylko do dni treningowych

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Generalnie poleca sie popychanie bialka weglowodanami, poniewaz zazwyczaj osoby szczuple maja problem z jedzeniem i dostarczaniem duzej ilosci energi.

Jednak przy zbilansowanej diecie mozna sotsowac sama odzywke bialkowa i uwazam to nawet za rozwiazanie znacznie lepsze.

Co do bialka, wez system protein.Oczywiscie najlepiej byloby kupic kazeine z serwatka i sotsowac w zaleznosci od pory tj serwatka w godzinnach porannych i okolotreningowych, a kazeina w godzinach nocnych.


Tauryne oczywiscie mozesz dorzucic szczegolnie z glutamina, co da znacznie korzystniejszy efekt.
Tauryne stosuj w dawce 2 kaps rano, przed treningiem, a glutamine 2g rano , 5g po treningu i 2g przed snem.


Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2004-06-22 23:37:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 497 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5713
oki. jeszcze jedno- ja liczylem sobie 4 treningi w tygodniu, widze ze wy liczycie 3 treningi w tyg. ile razy mam cwiczyc w tygodniu? jesli 3 to przez jaki okres i po jakim czasie mam przejsc na 4 jesli w ogole mam.

Boli mnie noga, dajcie mi SOGA!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 497 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5713
z jednej rzeczy bede musial zrezygnowac- z hmb lub glutaminy. jak doradzacie?

Boli mnie noga, dajcie mi SOGA!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859
w zalezności od twoich idywidualnych upodobań ! możesz wszystkie partie mięśniowe rozplanowac tak aby wyszło 3x w tyg , i każda grupe mięsniową ćwiczyc 1 raz w tyg ! ( wtedy treningi będą dłuższe ) ale mięsnie też będą miały więcej czasu na regeneracje ! ja osobiście roplanowuje trening na 4 x w tyg bo wole poświęcać osobny trening na nogi i łydki !


- ważne jest to aby ćwiczyć jedną partie mięsniową w tyg ( oczywiście w okresie robienia masy ) brzuch można częsciej

Pozdrawiam !

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Jeśli jesteś szczupły to trening 3x w tyg będzie Ci służył lepiej ponieważ trenując rzadziej ogólnie zużywasz mniej energii ze skł odżywczych, które będzą Ci służyć w celach regeneracyjnych i dla budowy nowej masy a u osób szczupłych wyraźna nadwyżka skł pokarmowych (szczególnie ww, które są zużywane w pierwszej kolejności na treningu) jest podstawowym warunkiem wzrostu masy
na 4x w tyg powinieneś przejść kiedy będziesz miał już wyrobionej nieco masy i pojawi się nieco tłuszczu

Wrzuć swój trening - przerobimy go na 3x w tyg

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9859
"z jednej rzeczy bede musial zrezygnowac- z hmb lub glutaminy. jak doradzacie? " -moim zdaniem zdecydowanie bardziej przydatna będzie glutamina

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Z czego zrezygnować - powiedz jak długo zamierzasz ciągnąć tą suplementację ile m-cy??

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 miesięczny cykl masowy

Następny temat

L-Karnityna PLUS Jak dawkować

WHEY premium