SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan do oceny (podobno przeładowany)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 152
Więc tak jak w tytule, mam do oceny plan, tak dla jasności dodam jeszcze, że mam 21 lat, 2,5 lat stażu (z przerwą 8 miesięczną w ratach), wzrost 194, waga 100.

Dodaję to tutaj, gdyż osobiście myślałem, iż plan jest dobry, ale głosy znajomych mówią, że za dużo tych ćwiczeń (szczególnie nóg), ale tak jak mówię, początkowo myślałem, że jest dobry i ilość ćwiczeń mnie nie przerażała, ale jak dziś zrobiłem push hiper to po skończeniu nóg byłem padnięty, bez sił na dalszy trening, mimo to go skończyłem.

Dodam jeszcze apropo moich wątpliwości to mam wrażenie, że mało barków, a ćwiczę system 2-1, dwa dni treningowe z rzędu i przerwa i tak w kółko. Poniżej plan.

1 Push siła

siady 1x10, 4x5
wypychanie na suwnicy 4x5
łydki na smith'ie 4x6
wyciskanie płaska 1x10, 4x5
wyciskanie skos hantle 4x5
pompki na poręczach 4x8
żołnierskie 4x5-6
wyciskanie francuz sztanga 4x6
ściąganie linki na tricka 4x6
brzuch

2 Pull siła

MC 1x10, 4x5
wiosło nachwyt 4x6
podciąganie 3/4x max (min.5)
dwugłowe uda na maszynie 4x5
uginanie ramion(biceps) ze sztangą 4x6
młotkowe 4x6
brzuch

3 Push hiper

siady 1x10, 4x10
wypychanie na suwnicy 4x8
łydki na smith'ie 4x10
wyciskanie płaska 1x10, 4x10
krzyżowanie linek wyciągu w staniu (ew. rozpiętki) 4x10
pompki na poręczach 4x8
żołnierskie 4x10
wyciskanie francuz sztanga 4x10
ściąganie linki na tricka 4x8
brzuch

4 Pull hiper

MC 1x10, 4x10
wiosło nachwyt 4x10
podciąganie 3/4x max (min.5)
dwugłowe uda na maszynie 4x8
uginanie ramion(biceps) ze sztangą 4x12
młotkowe 4x8
brzuch

Także ten, dzięki za wszelką pomoc, za poświęcony czas, nawet za to, że mnie zmieszacie z błotem, bo plan tragedia ;p.

PS. Dodam jeszcze, że odkąd pamiętam ćwiczyłem splitem, jakoś od połowy września ćwiczyłem PUSH PULL LEGS, zaś od tygodnia zmieniłem na obecny ;)

Pozdro!


Zmieniony przez - kondis23 w dniu 2017-01-02 22:14:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6525 Napisanych postów 62329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777963
Za dużo tych ćwiczeń w dniach siłowych. W nich bym się ograniczył do kilku ćwiczeń i na nich szedł ciężko siłowo, po jednym ćwiczeniu na partie wystarczy w zupełności. Niepotrzebne są 3 ćwiczenia na klatkę w dniu siły zrób porządne poręcze klatkowe i wystarczy. Podobnie z tricepsem wyciąg w dniu siłowym mija się z celem.
Podobnie w dniu pull uginanie nóg jest tam zbędne.
Plany siłowe maksymalnie krótkie na podstawowych ćwiczeniach bez zbędnych dodatków. W dniu hipertrofii można się pobawić ale bez przesady też z ilością ćwiczeń.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan 3dniowy

Następny temat

Pomocy trening klatki

WHEY premium