SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 381
Płeć : M
Wiek : 17
Waga : 82
Wzrost : 178
Cel treningowy : Redukcja
Staż treningowy na siłowni : 9miesięcy(teraz były dwa off prawie ale już trenuje z 4tygodnie)
Uprawiane inne sporty :
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) :
Dieta : Wszystko dobrze
Przeciwskazania medyczne :
Zażywane suplementy :
Ostatnio przerabiany plan:
Ciężary w podstawowych ćwiczeniach (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc): tutaj są liczby na 5ruchów bo maxów nie robiłem WL-70 Przysiad 115 Mc 120 (są to powtórzenia z lekkimi zapasami)

Witam potrzebuje pomocy czy plan nie jest zbyt przeładowany lub coś źle dobrane. Coś o sobie to gdy zacząłem chodzić ważyłem 90kg to byłem bardzo otyły cycki zwisy i takie tam po ok 5.miesiącach jak zjechałem do 82/3kg wrzuciłem sobie traning który zapodał mi trener z mojej siłowni a dietę sam sobie ustaliłem. Zjechałem do 76kg tylko był problem bo czekał mnie wyjazd do pracy i 2miesiace bez treningów przybrałem do 82kg skąd wyszedłem (nie obżerałem się tylko jestem typowy endo jak nie trzymam diety to potrafie przytyc w moment). Tamten plan był strasznie przeładowany jak sobie myślę i byłem przetrenowany (gdzie trening był 5x w tygodniu przy czym były bardzo cięzkie co trening były mocne przysiady/martwy) całymi dniami chodziłem śpiący czy spałem 5,8,12h to tak samo nie miałem siły na nic uczyć się chodzić siedzieć nic kompletnie zero dlatego umieszczam plan który sobie rozpisałem i proszę o ocenę.
Pon- Push Siła
Przysiad 4x5
Wyciskanie leząć 4x5
Wyciskanie skos 4x5
Zołnierskie 3x5
Francuzy 3x8-10
łydki 3serie
Wtorek Pull hipertrofia
Podciaganie 4x8-10
Mc Proste Nogi-4x8-10
Wisło(sztanga) 4x8-10
Fp- 3x8-10
Biceps 3x8-10
Czwartek Push hiper
Wl-4x8-10
Ws 4x8-10
żołnierskie 3x8-10
wznosy boczne 3x8-10
francuzy 3x8-10
wyprosty nóg 4x8-10
łydki 3x8-10
Pull siła
Mc 4x5
Wiosło(sztanga) 4x5
Podciąganie podchwyt 3x5
Biceps 3x8-10
Uginanie nóg na maszynie 4x5
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
MC klasyczny przerzuć do dnia siły, a ten na prostych może być w hiper. I nie dublowałbym ćwiczeń, tylko w dniach hipertrofii wprowadził inne wersje-np. zamiast wiosła sztangą-sztangielka lub wyciąg, zamiast żołnierskiego-arnoldki...itd.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 381
Dzięki, za odp co sądzisz o rozwiązanie w dzień siłowy dodać na trica wyciskanie wąsko sztangi oraz w hipertrofii zamiast wl sztangą zrobić hantlami oraz zamiast skosu w góre zrobić w doł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Interwały czy aeroby?

Następny temat

Trening dla 13 latka

WHEY premium