SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan dla mnie!?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32
Witam, jestem początkującym jeśli chodzi o treningi, mam siłkę w domu bracia ćwiczą od dawna, pomimo iż wiem jak ćwiczą to dla mnie troszkę chaotycznie każdy robi inne ćwiczenia ponieważ już mają swoje plany, jak to rodzeństwo cięzko jest sie dogadać:P

Mógłby któs rozpisać mi plan ćwiczeń? na Masę jak sądzę bo jestem szczupły, najbardziej zależy mi na klatce piersiowej, ponieważ jakieś brzuszki już mam, klatka płaska, wstawiam zdjęcia z przed kilku tyg gdy nie ćwiczyłem jeszcze.

1.
2.

Zdjęcia są jak mówiłem z przed paru tyg... teraz troszkę klatka jest większa minimalnie i biceps bo ćwiczę z braćmi jako tako.

Ja: 172 wzrost 55kg waga.

Proszę o jakiś dobry Plan na dni w którym szybko przybiorę jakąś minimalna zmianę:)

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - demini w dniu 2012-09-26 20:25:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Ja: 172 wzrost 55kg waga.

przy takiej wadzę to każdy by miał kratę na brzuchu

Drogi kolego głównym czynnikiem w zdobywaniu masy jest dostarczenie odpowiedniej ilości makro składników odżywczych ( białko ,węglowodany , tłuszcze ) do potrzeb i celu .

a więc DIETA - SPOSÓB .

staż treningowy na siłowni rozumiem że zerowy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32
Tak zerowy, od tygodnia ćwiczę z braćmi w domu na siłce...No tak wiem że szczupły jestem dla tego widać,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4296
no to jazda dietę ułożyć do działu odżywianie zajrzeć i od razu jakieś FBW znaleźć lub samemu ułożyć chyba że wolisz splita w podwieszonych poczytaj o tych treningach i do tego ze 20 kilo przytyć i bedzie okej

Split ty moja perło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
dokładnie zero filozofii bierzesz prosty program treningowy 1 zestaw na rozruch FBW może być i ACT ale wątpię żebyś miał sprzęt by wykonać taki trening .

4-8 tygodni rozruch .

dział ODŻYWIANIE i powolutku wprowadzaj nowe nawyki żywieniowe .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 448 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4296
jak bedziesz miał jakis plan to go tu wklej i ci powiemy czy dobry

Split ty moja perło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32
No własnie kumpel który ćwiczy WorkoutStreetPoland od kilku lat ćwiczy i na początek rozpisał mi taki plan ćwiczeń

Przysiady 3 serie 20 pow.
Wspięcia na palce 2 serie 20 pow.
Podciąganie na drążku w szerokim nachwycie 2 serie max
Pompki klasyczne 3 serie 10 powt.
Pompki tricepsowe 2 serie 10 pow.
frog stand (lub dla bardziej zaawansowanych Stanie na rękach) 2 serie 10-20 sek.
Podciąganie wąskim podchwytem 2 serie max
Brzuszki 2 serie max
Wznosy nóg w zwisie na drążku 2 serie 8 pow.

Zmieniony przez - demini w dniu 2012-09-27 13:28:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
może inaczej , jaki ty masz dostęp do sprzętu treningowego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32
Siłownia domowa, czyli ławeczka ciężarki i inne rzeczy to co jest tu w planie, w domowej siłce zrobię, mam drążki itd... Ewentualnie w plenerze z kumplami Workoutstreet gdzie wszędzie znajdziemy miejsce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
1. ławka , sztanga , stojaki , plus dużo obciążenia .
2. poręcze i drążek plus hantle .

Posiadasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32
Tak, ławkę mam sztangi, dużo, stojaki nie wiem co to ( nie znam się za bardzo jeszcze), mam obciążenie, hantle mam małe i duże, drążek jest podciagam się na nim, poręcze? chyba oprócz stojaków i poręczy bo nie za bardzo kumam:D wybaczcie:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Znowu zaczynam!!! PORADY

Następny temat

Plan do oceny.

WHEY premium