SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pilka liga 3 polska

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 86 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 410
Dzięki :) spróbuję jak Najszybciej w tym klubie a kiedyś może i dojde dalej :) pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11162 Napisanych postów 51704 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli nigdy nie grałeś w jakimś klubie meczów na dużym boisku, to raczej nikłe szanse na cokolwiek, chyba że jesteś dobrze wyszkolony technicznie i utalentowany.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 8
Chłopie, moi przedmówcy albo chcą być mili albo mają zerowe pojęcie w temacie. Myślisz, że ot tak przyjdziesz sobie z ulicy i zostaniesz piłkarzem ? Zawodnicy, którzy już tam są mają nad Tobą jakieś 10-15 lat treningów przewagi. Grałeś w ogóle kiedykolwiek na pełnowymiarowym boisku ? Pisząc, że to "tylko" 3.liga pokazujesz, że masz o tym zerowe pojęcie, tam grają już naprawdę ogarnięci ludzie często pukajacy do ekstraklasy lub mający w niej przeszłość. Wiem, że warto mieć marzenia, ale jak czytam co piszesz to po prostu ogarnia mnie pusty śmiech.

Pozdrawiam,
były piłkarz trzecioligowy, grający za młodzieżowca w reprezentacji makroregionu mazowieckiego
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 86 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 410
Hmmm... Czy to że mam 20 lat świadczy o tym że nie potrafię grać? Może Messi nie jestem i nie trenowalem jeszcze w klubie ale potrafię grać a jak jeszcze poćwicze w klubie to będzie jeszcze lepiej. Jeśli chodzi o to,, Grałeś w ogóle kiedykolwiek na pełnowymiarowym boisku " niewiem co chcesz tym powiedzieć wydaje mi się że to że nie dam rady bo za duże, fizycznie jestem dobry więc jeśli oto ci chodzi to bez obaw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2142 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140352
Na 4 poziomie rozgrywkowym w Polsce juz chlopaki niezla kase dostaja za gre. W wieku 20 lat bez zadnej historii meczowej-rozgrywkowej bedziesz chlopakiem, ktory przyjdzie na trening i tyle. Sorry, ale na tym etapie jest taka selekcja, ze niektore zespoly maja po 30-40 graczy z czego okolo 60% to zdolni z grup mlodziezowych. Nie chce byc sceptyczny ale nie kazdy zespol moze sobie pozwolic na trenowanie ,,ludziom z ulicy", chyba ze maja duze braki kadrowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 86 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 410
Czyli Bez szans? Nie patrzą na inne rzeczy tylko na to czy ktoś ma w przeszlosci rozegrane parę męczy??


Zmieniony przez - xXSIŁOWNIAXx w dniu 2016-06-10 13:28:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2142 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140352
Idz i sprobuj, moze dadza Ci szanse przetrenowania okresu przygotowawczego i wtedy podejma decyzje czy masz szanse na jakakolwiek gre nawet w druzynie rezerw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 86 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 410
Dobra, dzięki tak zrobię :) a moim zdaniem wydaje mi się że się nadam ale to się jeszcze zobaczy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14765 Napisanych postów 53373 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 401588
Jak nie sprobujesz to sie nie dowiesz. PN sie nie interesuje, ale wiem ze np przy przyjmowaniu do SMS Spała gdzie trenuje sie przyszlych siatkarzy liczy sie wzrost. Ponizej pewnego wzrostu chocbys byl magikiem Cie nie wezma. Masz warunki to Cie wyszkola juz sami, a jak nie masz warunkow fizycznych to Ci wzrostu nie dodadza. Tak jest w przypadku siatkowki.
Nie wiem jak jest z PN, sprobujesz to sie przekonasz, ale nie napalaj sie bo rzeczywiscie mozesz sie rozczarowac.
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 818 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32340
3 liga może być cięzko ,4-5 liga aż do nieskończoności masz szanse .Próbuj
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej odnośnie suplementacji :)

Następny temat

Plan Treningowy - do oceny!

WHEY premium