SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy spalacz tłuszczu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3516

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 261 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4313
Witam. Chcę zacząć redukcje, po kilku próbach odchudzania w końcu fat przestał lecieć, więc pomyślałem że warto było by zaopatrzeć się w jakiś dobry i niedrogi spalacz, i teraz pytanie jaki możecie polecić ( przypominam, że będzie to pierwszy spalacz)?

Mój poziom tkanki tłuszczowej to ok 25%.
3x fbw + aeroby + dieta
Stosowane wczesniej suple :BCAA Hi-Tec powder
Stosowane aktualnie suple : BCAA hi-tec powder

Pozdrawiam

Zmieniony przez - malina4434 w dniu 2012-08-10 13:04:23

Pozdrawiam.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 261 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4313
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała / Ok 25%BF, Endomorfik.
2) wiek / 17 lat
3) waga/wzrost 83kg/166
4) staż treningowy /ok 2 lat kickboxingu i silowni z rok albo trochę więcej z przerwami.
5) cel cyklu / Utrata dużej ilości tkanki tluszczowej
6) stosowane już wcześniej s`uplementy / BCAA Hi tec Powder
7) stosowane wcześniej spalacze / Żadne
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od / Hi tec Bcaa powder
9) ilość dni wolnych od kreatyny
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) / Aktualnie nie wiem
11)przewidziane finanse na cykl / Jeszcze nie wiem, ale najlepiej jak najmniej
12) uwagi i sugestie/ Narazie brak

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
pkt 10 eliminuje cie z koniecznosci stosowania spalacza.
po co ci wspomagacz diety, jak jej nie masz? to tak jakbys poszedl na stacje kupil paliwo, a nie masz samochodu.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6318
dorzuc aero, jak jestes endo moze byc na czczo po bcaa, kup np Man - Scorch ale dopiero jak bedzie mniej niz 20%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 261 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4313
Nie napisałem, że nie mam diety tylko nie wiem jaki będzie rozkład WW/B/T...
Narazie mam chwile przerwy i chcę zacząć ze spalaczem. Niedługo pobawie sie makrosładnikami i sobie wszystko dogram. To jaki byście polecili spalacz?

Akualnie nie mam aerobów, bo chce trochę odpocząć, została siłownia i czasami rower rekreacyjnie. Gdy, że tak powiem mam "Sezon" to aeroby jak najbardziej są, albo na czczo albo po siłowni ;)


Zmieniony przez - malina4434 w dniu 2012-08-10 15:37:44

Zmieniony przez - malina4434 w dniu 2012-08-10 15:55:56

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 863 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42581
jak dograsz btw to narazie spalacz nie bedzie potzrebny ;D, zostaw na pozniej ja k bedzie jakis wiekszy zastoj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 808
Hmm, ciezko Ci bedzie uzywac spalacza nie trzymajac diety.
Tak na poczatek bym sugerował :
Spalacz bez podnoszonego cisnienia - clen burexin z Treca
Spalacz, ale juz z kofeina - Thermo speed
Cena
nie jest wysoka, TS cos okolo 45 zl za 120tabsow, burexin juz troche wyzsza cena.
Zanim przerzucisz sie na prochy, pomysl o dobrej diecie, bo mozna cwiczyc bez diety i nie chudnac, a mozna trzymac diete bez cwiczen i palic fat ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
na poczatek lec na diecie solo

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 261 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4313
To nie jest tak, ze jestem na pierwszej diecie, to jest ktoras moja dieta i teraz ten tluszcz nie chce leciec jak na poczatku, a wlasciwie z mojego pkt widzenia w ogole. Moze i dieta z cwiczeniami daly by efekty, ale po tygodniu odchudzana, nie daje rady psychicznie, bo nie widze zadnych efektow. Mam problem z z tym od dluzszego czasu i pomyslalem, ze spalacz bedzie dobrym rozwiazaniem. Pzydał by się jeszcze jakiś chrom który zmniejszył by chęć na słodycze

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336126
ja bym brał. clenburexin lub scorch będzie ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Scitec nutrition - PRO MIX warto?

Następny temat

Odżywki na poprawe siły

WHEY premium