SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy raz - jak ćwiczyć ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Ja płacę na dwa miesiace 80 dych i chodze ile chce, siłka tylko od 17-21, ale za 119 to u mnie jest karnecik ful wypas na innej siłce ,sauna i te inne sprawy,w powerpicie chyba nawet 125 kosztuje i tez chodzisz ile chcesz. Trener trochę wyolbrzymia ale z drugiej strony profesjonalnie podchodzi ze Ci nie wpuści bez papierka od rodziców, jak sobie krzywdę zrobisz to ona odpowiada.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1005 Wiek 109 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22421
Za 119 to jeszcze powinines dostac kilo supli od nich ...
Weź przestań za taką cenę to możesz podziękować.

Carpe diem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 726
Też uważam że to za dużo ale co zrobić , to jedyna siłownia w okolicy ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10128
dlatego trzeba kombinowac i zakladac wlasna siłke , zbierac kase na mikołaja i odkladac na sprzet ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 726
No cóż , chyba się zapisze . Mam jakieś wyjście ? Bicki same nie urosną ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1005 Wiek 109 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22421
Masz kasę na siłkę a na zrobienie własnej nie masz ?
Kup poręcze i drążek na początek i zrobisz już dobry trenin
Jeśli chodzi o obciążenie to oranicza Cie tylko wyobraźnia.

Carpe diem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 726
No jednak własna silownia też troche kosztuje + to że nie mam miejsca żeby to wszystko postawić . A tam będzie super sprzęt .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Własna nie jest taka droga. Sam za materiały na ławeczkę dałem 230zł, a zespawał mi dziadek (profile 50x50x3). Do tego gryf + hantle + 80kg obciążenia kompozyt/żeliwo. Razem wyszło trochę ponad 600zł. Całość skręcana w jednym miejscu żeby można było schować. Ćwiczę w garażu na powierzchni 2,5 x 3,5m i w temp 10 stopni (przy -5 na zew.)
Brakuje mi co prawda maszyny do nóg, ale i wyprosty i ugięcia robię za pomocą hantli i tego co mam na miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1005 Wiek 109 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22421
Więcej na pewno stracisz wydając na tą Twoją siłownię ...

Carpe diem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 726
To jest ta ,,siłownia,, http://www.studiobalans.pl/  kurczę nie wiem co mam robić ;(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa, czy rzeźba?

Następny temat

Dieta na mase do oceny.

WHEY premium