SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl z ph,cos lekkiego dobrze działającego,pomoc z doborem składników

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 3178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41
Witam wszystkich na forum. Jestem tu nowy więc za wszelkie błędy lub braki przepraszam i proszę o wyrozumiałość.

Moim celem jest ułożenie pierwszego cyklu na ph z dość lekkich środków(jak to na początek) Myślałem o m-lmg

Moje pytania:
1-Czy jest to dobry środek jak na 1 cykl z ph?(nigdy nie miałem do czynienia z prohormonami czy sterydami) Moje "najmocniejsze" cykle to shock theraphy+storm,czy mesomorph+storm
2-Osłonki. Czy przy dość słabym ph wystarczą osłonki np LIV,SYLIMAROL,HEPATIL itd czy może najlepiej któreś połączyć?
3-Odblok czy przy takim cyklu wystarczy odblok sklepowy np CLOMED czy NOVEDEX
Ostatnie pytanie: czy może na 1 cykl polecacie coś innego? moim celem jest przede wszystkim MASA,może połączyć jakieś ph? Co powinienem jeszcze wiedzieć?

Wiem i rozumiem ze jestem trochę za młody na cykl z ph ale już postanowiłem.

1. WIEK: 19
2. WAGA: 81
3. WZROST: 181
4. WYMIARY:
-biceps: 39
-klatka:104
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 3 lata
6. DIETA: Poza cyklami bez diety

7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:BRAK
8. TRENING: 3 razy w tygodniu(pon,wt,pt)
9. CEL CYKLU:MASA(niekoniecznie sucha)
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA:mesomorph+storm(zakończony 3 miesiące temu)
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):Słaba
13. STAN ZDROWIA:b.db
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:BRAK
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:105
-martwy ciąg:120
-przysiad:NIE ZMIERZYŁEM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trolu trolu czy to ty?

A wogule te ph slyszalem straszna lipa ryje watrobe efekty hvj wi jakie uboczne to wogule sie nie dowiesz to po kiego? Jak metka zawsz rwie z butow. Tak ci powiem z ciekawpsci o tych legalnych sprzetach jak np imprezowe kule raz jadlem dziekuje elektroszoki potem przez 3dni hvj wi co sie dzieje zasnac nie idzie lekko po 2dniach a te nielegalne wykreslone z ksiegi lekow masz objawy przedawkowania (bo koksowanie to nic innego jak przedawkowywanie lekow) i wiesz czego sie spodziewac zamiast rozmyslac o kvrwa rosnie mi 3powieka na kvtasie a jak test mozliwe to pewnie przez te kurczaki z tesco..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
na samym początku to poczytaj dużo o PH, po drugie ułóż sobie dietę, po trzecie może należy zmienić trening kupić dobrą kreatynę i zobaczyć jak to działa

a jeśli chodzi o mnie to moim zdaniem PH jest ok ale jako pierwszy kontakt z czymś mocniejszym to lepiej METKA 25mg/ed przez 5-6tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41
O ph już sporo czytałem... Jestem zdecydowany na ph co do mety to nie mam łatwego dostępu musiałbym szukać. Sama kreatyna już na mnie nie działa szamałem na 18 miesiącu stażu na siłowni wtedy były przyrosty. Może ktoś jeszcze się wypowie i uzyskam odpowiedzi na moje pytania...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
za niedługo lecę p-maga solo ale na drugi cykl przez 6 tygodni zobaczę co z tego wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Kreatyna zawsze działa:)
Zastanów się, ja odradzam ph i jak kolega wyżej ewentualnie mietek:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41
Każdy odradza i poleca co innego i nikt mi w ten sposób nie pomaga...
Prosił bym o odpowiedzi na moje pytania dotyczące PH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Rekomendowany na pierwszy cykl jest H-Drol, uznany za najmniej szkodliwy, dający ponąć stabilne przyrosty, które łatwo utrzymać po cyklu.
Jest gdzieś temat o PH na forum, szczegółowe opisy i też co na pierwszy cykl najlepiej, poszukaj, znajdziesz tam dużo informacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41
Ta odpowiedz jest już na temat aczkolwiek prosił bym o bardziej obszerne informacje i odpowiedzi na temat osłonek i odbloku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
to skoro jesteś zdecydowany na ph i dużo o nich wiesz to dla czego tutaj zasięgasz informacji ? po drugie chciałbym widzieć jaką masz dietę ? uwierz mi te miałem w dupę dietę i całe te paćkanie się z jedzeniem itp. ale z ostatnim cyklem który przerwałem przyłożyłem się do tego i byłem w szoku

co do kreatyny to dziwne gdyż ja nawet teraz jak bym pacnoł sobie mega caps z olimpu 1250mg, to by na mnie działała nie mówiąc o cm3 bo rok temu miałem cm3 i był rozpier... więc się zastanów czy lepiej za 150-200zł nie kupić mietka i do tego dobrą kreatynę po cyklu i cieszyć się z efektów czy lepiej wywalić wszystko na ph i potem mieć spadki lub być nie zadowolonym z efektów... pamiętaj nikt Ci tu źle nie życzy każdy mówi to co przeżył lub chce jak najlepiej dla Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 335 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7194
ph to gowno

WIARAAA,
NASZA WIARA NIE ZACHWIANA, RZUCI k***E NA KOLANA !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 854
"16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:105
-martwy ciąg:120
-przysiad:NIE ZMIERZYŁEM "

"sama kreatyna juz na mnie nie dziala"

ROFL
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

winstrol +prop pytania

Następny temat

clen przy pracy zmianowej

WHEY premium