SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl na superka, WRAZENIA \ EFEKTY

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 517 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17600
jesli zastanawiasz sie nad dopingiem i chcesz zaczac przygode od nandrolone phenylpropionate to zapraszam do czytania. mam nadzieje, ze komus sie przyda. cos o mnie na wstep:
cwicze od 2,5 roku, ostanie pol roku systemem HST. cykl wygladal tak:
1-2 superka ~37mg e2d
3-5 superka 50mg e2d
3-6 wino bd 10mg ed
na tym cykliku nie czulem praktycznie zadnego "powera", czulem sie normalnie, tak jakbym nic nie bral. sily nic nie poszlo do przodu, albo minimalnie. trening byl 1-5 hst, 6-.. split. najwieksze przyrosty okolo 3 tyg, zatrzymalo sie po 4 tyg(moze od zmiany treningu), takze w 5 tyg nie zrobilem nic. ogolnie wyniki +2cm w obwodzie ramienia, 7kg masy, z czego po 2tyg od zakonczenia cyklu zostalo mi 1,5cm i 5kg. skutkow ubocznych nie odczulem, jedynie w 4 tyg czulem czasami serce i zasyfilo mnie troszke na plecach. ale w 5 tyg juz nie bylo sladu.
odblok zaczalem 4 dni po skonczeniu superki i skladal sie z 6 tablet clomidu(2+1+1+1+1), wraz z ostatnia tabletka clomidu jadlem ostatnia tabletke wina. odblok dal rade, bo wszystko jest sprawne jak przed cyklem.
dieta byla 3b/kg i reszta do zapchania zoladka srednio co 3/4 godziny.
z odzywek gainer, bialko serwatkowe/jajeczne/kazeinowe, carbo ale tego nie wliczam, zeby mi jakos pomoglo, bo od 2 lat jade ciagle na tym.
mam nadzieje, ze komus to sie przyda. na 1cykl mysle, ze w sam raz i moge polecic kazdemu zastanawiajacemu sie nad podobnym cyklem.

na koniec podziekowania dla KS.IFBB & BLINGA
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 517 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17600
co tu o kosztach mam ci pisac, przeciez to zalezy, po ile sobie zalatwisz sok. ja nie przeliczam tego bezposrednio na wydana kase, bo pewnie zle by mi sie zrobilo
na taki cykl licz okolo 30-35 ampulek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
1-2 superka ~37mg e2d tego nie czaję

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
poltorej ampulki

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 491 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5665
dobry cyklik ja mam zamiar zrobic cykl z silabolinu metanabolu i testosteronu po wakacjach pozdroo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
ja teraz będę robił superanabolon+winstrol+clenbuterol

Zmieniony przez - muzyk w dniu 2005-05-28 10:56:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
"ogolnie wyniki +2cm w obwodzie ramienia, 7kg masy, z czego po 2tyg od zakonczenia cyklu zostalo mi 1,5cm i 5kg" nie czje jak moglo sie tak stac??? taki spadek wskazywalby na retencje a przy superce i winsie to raczej niemozlowe... jestes pewien ze propa nie wbijales...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
Kaz.. Prawdopodobnie po cyklu chłopak odpuścił troche diete - mniej białka i wogole poza tym organizm przestał byc stymulowany anabolikami w związku z czym taki spadek poza tym o,5 cm w bicu to dla mnie zaden spadek ja po bombie potrwaie miec tyle

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
no ale jemu spadlo prawie wszystko co uroslo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Danielos40 SKLEP.SFD.PL
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4479 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 54261
spadła mu gdzieś 1/4 jeżeli chodzi o wymiar łapy bo wiadomo jak jest z wagą - rano, wieczorem itp. czynniki mają znaczny wpływ wiec te 2 kg mogą byc bardzo subiektywne !!

Sklep.Sfd.Pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
Moim zdaniem stało się tak dlatego że chłopak na pierwszy cykl zaczął wbijać niemałe dawki nandrolonu, a nandrolon przy wysokich dawkach powoduje retencje wody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
a ****a zle przeczytalem
myslalem ze spadlo mu 5 kg i 1,5 cm
tak to looz...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAKI MACIE SWOJ NATURALNY TESTOSTERON?

Następny temat

Skan przed wejsciem do samolotu...

WHEY premium