SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl Clen +T3 wrażenia z połowy drogi (dziołszka stajl)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2752

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 403
Na początek ankieta :)
. WIEK: 32
2. WAGA: 68
3. WZROST: 172
4. WYMIARY:
-biceps: 29
-klatka: 89
-udo: 61
-talia: 67
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4
6. DIETA:
-białko: 40%
-węglowodany: 30%
-tłuszcz: 30%
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: NIE
8. TRENING: FBW 3X/TYDZ + okazjonalnie cardio
9. CEL CYKLU: REDUKCJA
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: N/A
11. POZIOM BF%: 28
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): TYCIE (ENDO)
13. STAN ZDROWIA: DOBRY
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: RACZEJ NIE :)
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 1500
16. WYNIKI SIŁOWE: nie ma sie czym chwalić

Jak każdy rasowy ekstrowertyk oraz niedoszły lekarz postanowiłam przeprowadzić na sobie eksperyment medyczny, a w konsekwencji podzielić się przebiegiem. Rzadko spotykam na polskich forach opowieści kobiet, które używały tego stacku więc tym chętniej będę się produkować. Ale od początku
Dlaczego Clen i T3?

Jak wynika z powyższej ankiety mój BF jest taki se, metodami naturalnymi udało mi się zejść tylko z wagi (do 60kg), ale zostałam przy tym TOFI czyli skinny fat (30% BF przy wadze 60kg takie cuda tylko u mnie).
Przeszłam przez IF (świetne wyniki ale rozwaliło mi to hormony, już na mnie nie działa niestety); VLCKD - ubytek jedynie glikogenu + omdlenia na trenigu + jojo z którym walczę teraz, ECA - spoko stack, dla mnie bez A bo mam rzadką krew- przyjemnie jak po kawie tylko suchość w ustach irytująca, ubytek wagi - 0 Johimba zero efektu

Pięć lat temu po zaprzestaniu antykoncepcji hormonalnej miałam rozwalony cały profil hormonalny i 10 kg do przodu, TSH 2x przekroczoną normę uznałam więc (wracam do fragmentu o eksperymentach medycznych na sobie), że zabawa z hormonami to dla mnie nie pierwszyzna a T3 może mi wyłącznie pomóc. Clen wybrałam bo po pierwsze stack z T3 jest powszechnie chwalony jako turbo skuteczny a po drugie piszą na internetach, że znosi się go łatwiej niż ECA (bullshit ale o tym za chwilę). Mam dość końskie zdrowie i przy nawet mocnych lekach nie miewam skutków ubocznych (ostatnio żarłam malarone, większość znajomych odpłynęła a po mnie spłynęło jak po kaczce, tak dla porównania). Nie chciałam się dozbrajać w SAA bo uznałam, że jak wyżre mi trochę mięśnia to też tragedii nie będzie (patrz ankieta działu sekcja obwód uda )

Przygotowania


Research zajął mi około 6 tygodni. Przetrząsnęłam fora polsko- i angielskojęzyczne w poszukiwaniu idealnej diety, workoutów no i samego cyklu. Nabyłam Clen 40mcg Maxtreme Pharma oraz Cytomel Uni pharma. Świadoma, dumna i blada zaopatrzyłam się też w cały szereg supli, żeby jakoś to przetrwać - Taurynę, Aspargin, Litorsal, Magnez (jako pomoc przy skutkach ubocznych clenu) Kelp, D3, OMEGA3, ZMA, orzechy brazylijskie (Selen)( jako pomoc przy odbloku tarczycy;jeszcze nie wjechało) Venom Hyperdrive 3.0 - moim zdaniem najlepszy spalacz na czas po cyklu (chyba jednak wjedzie wcześniej)
Badania -
zrobiłam badania tarczycy TSH i T4- wszystko w normie. Tu mała uwaga TSH charakteryzuje się dość dużą bezwładnością co oznacze, że jego poziom powoli rośnie i opada (niektóre źródła mówią o tym, że trwa to nawet około miesiąc-dwa!)
próba wątrobowa - wszystko w normie, morfologia - książkowo. Ciśnienie spoczynkowe 96/56, puls 63 więc w teorii nic tylko ładować!!
Dawki - dla osoby o mojej wadze tj poniżej 70kg zalecana dawka max clenu to 60 mcg a T3 50 mcg..
Zrobiłam sobie pięknego excela gdzie wszystko było rozpisane łącznie z taperowaniem obu środków, ale wiadomo, że nigdy nie wiadomo jak organizm zareaguje na jakiś środek brany po raz pierwszy. Teraz mogę stwierdzić, że excel sobie a moje ciało sobie
Dieta Na co dzień jadę na max 100 gr węgli kalorię uzupełniając tłuszczem i białkiem. Wyzwaniem okazała się zmiana proporcji tłuszczu do węgli. Kalorie ustawiłam na 1600 na dni nietreningowe i 1900 na dni treningowe. Znajomi myślą, że jestem w ciąży bo z krzykiem odmawiam alkoholu ze względu na hepatoksyczność clenu. Smażona wątroba nie jest moim ulubionym daniem
Cykl

Tu się zaczynają jaja. Zaczęłam od clenbuterolu aby według mojego excela po 5 dniach dowalić T3, pociągnąć tak 4 tygodnie. Potem zaplanowałam 4 tygodnie przerwy i powtórka aby dojśc do 20% BF
Dzień 1 - 20 mcg clenu- zmiotło mnie dosłownie z powierzchni ziemi. Dziewczyny, jeżeli jakieś tu są- protip - zawsze róbcie makijaż przed zażyciem clenu. To co mi wyszło na powiekach zamiast kreski to małe dzieło sztuki współczesnej (tak drżałam jak osika na wietrze, i tak oto zostałam poetką) gdy malowałam paznokcie przy okazji pokolorowałam sobie pół dłoni. Dzień 1 był również dniem siłowni, mięśnie mimo Aspariginu kurczyły mi się i rozkurczały w przypadkowej kolejności- przy pompkach mało sobie nie wybiłam zębów. Temperatura ciała 37.1
Dzień 2 20 mcg clenu - pojawiły się sajdy, o których nikt nie wspominał na forach mianowicie ból twarzoczaszki- bolały mnie skronie, kości policzkowe, oczodoły, nie mogłam mrugać bez uczucia bólu. Wtedy też uznałam, że czas na przerwę i może sprawdzi się protokół 2 dni on 2 dni off temperatura 37.2
Dzień 5 powrót do clenu 20 mcg- zero działania, podobnie dzień 6, wtedy weszłam na 12.5mcg T3
Dzień 7 i 8 zwiększenie dawki do 30 mcg- nic, kolejne 3 dni dawka 40 mcg - nic, zero. temperatura 36.6
Wtedy doszłam do wniosku, że jednak tydzień on i tydzień off się najlepiej sprawdzą. Zgodnie z bro science powinno się zaczynać kolejny cykl od ostatniej dobrze tolerowanej dawki, i to chyba mnie zgubilo
Dzień 15 40 mcg clenu (to dziś) zgonuję, Wzięłam po pół tabsa (mam 40 mcg przypominam) przed śniadaniem (zazwyczaj clen wjeżdzał u mnie po 20-30 min) i po śniadaniu (godzinę później). Zaczęło się lajtowo od harlem shake, gdy dotarłam do pracy wzięłam sobie wodę. Przy trzecim łyku mnie zamuliło. Skończyło się na tym, że rzygałam cały ranek, będę się jutro gęsto tłumaczyć z przychodzenia do pracy na ostrym kacu do tego boli mnie serce i mam wstręt do wody (trochę wpada zważywszy na temperaturę i odwadniające właściwości clenu)

Wnioski do tej pory

Rzucam clen, nie wyrabiam na sajdach, zostaję na T3, zastanawiam się czy nie wejść na 75mcg. Dla lepszego spalania dorzucam kofeinkę i hyperdrive.
Co myślicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Daj fotki przed/w trakcie/po.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 403
Na razie zmiany są na poziomie błędu statystycznego, żeby robić jakieś "w trakcie". Dorzucę między cyklami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
Dawke zawsze mozna podbic

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Ja bym dodał metę 2razy 5mg jako antykatabolik ;ib jak się nie boisz igły prop 50mg eod , w innym wypadku poleci w pierwszej kolejności tkanka mięśniowa, po 75mg T3 solo, wypędziesz wypłaszczony jak zapałka, do tego combo, dodaj hyperdrive bardzo fajny i miły termogenik.
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 54 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5104
Ale to kobieta, więc nie polecaj propa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 403
@lodzianin1 ale że clenu? nie wiem czy nie mam przypadkiem jakiegoś zanieczyszczonego szajsu, bo z tego co się dogrzebałam to sajdy mam trochę jak po DNP (ból przy mruganiu) PS walnęło mi po węzłach chłonnych, przez dwa dni nie mogłam szyją ruszać. Dziś wchodzę na 75 mcg T3, dorzuciłam hyperdrive dwa tabsy. Szukam nowego spalacza zamiast clenu. Używał ktoś GW501516?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5377 Napisanych postów 15383 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388064
musisz ladnie wygladac z takimi proporcjami, wrzuc fotke jak da rade, jak masz udo prawie jak pas.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 403
żeby to jeszcze mięśnie były....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 403
Wypocin ciąg dalszy - dzień 22

Clen zdecydowanie poszedł w odstawkę. Po 4 dniach przestało mnie boleć serce (ufffff), zarzuciłam też aspargin.
Zgodnie z moimi groźbami weszłam na 75mcg T3, dodałam 2x Hyperdrive 3.0. (stara wersja, daje kopa)

Obserwacje

Fizycznie :
1. Zepsuła mi się waga (nie, nie nabrałam aż tyle masy, fakt niezależny, ale nie mam jak robić teraz pomiarów)
2. Wessało mi talię już do końca- nie mierzyłam wprawdzcie ale pojawiły się na displayu, na razie delikatne, mięsnie na brzuchu
3. Cycki przetrwały (hurraa! )
4. Po 75 mcg T3 znowu boli głowa, ale inaczej niż po Clenie- samo czoło, jakby ktoś rozgrzaną blachą w nie walił

Psychicznie
1.Nie spodziewałam się tego, ale mam jazdy..... - aż zerknęłm w kalendarz czy to nie PMS (nie biorę żandych tabsów anty- dla jasności).
2. Mam napady euforii (Vendom Hyperdrive działa jak złoto) na zmianę z napadami ciężkiej furii (zastanawiałam się ostatnio czy się nie przebieć z siekierą po mieście )
3. Dużo powera do ćwiczeń, chętnie mi się ćwiczy, nawet muszę sama siebie powstrzymywać, żeby nie ćwiczyć 2x dziennie

Tyle na razie. Idę szukać wagi. Będę na bieżąco meldować co i jak. Zdjęcia coming soon






Zmieniony przez - AnusaDocta w dniu 2016-08-02 09:12:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 403
No to skończyłam. Waga bez zmian, minus dwa cm w obwodach. Tarczyca trochę poddusza ale walczę kelpem,cynkiem i selenem. Ogólnie dość słabawo, spróbuję jeszcze bliżej zimy z zamiennikami innych firm, Spotkałam się z info, że T3 ciężko utrzymać w stabilnej formie i przez to często nawet przed upływem terminu ważności wykazuje minimalne działanie. C.D.N.



Zmieniony przez - AnusaDocta w dniu 2016-08-23 19:07:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HCG często vs rzadko w trakcie cyklu

Następny temat

20deki(baltic) 20test enat(apteka grecka) 20 test prop(baltic) 20wino(baltic) jak bic i co ile ???

WHEY premium