SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl kreatyny - pare pytan

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 193
Witam wszystkich.

Mam pare pytan odnosnie suplementacji kreatyny. Zaczne od tego, ze nigdy nie bralem zadnych suplementow, odzywek, bron boze zadnego koksu. Regularnie cwicze 4 dni w tygodniu od okolo 2 miesiecy, mam staly trening, diete od paru lat (moje jedzenie w wiekszosci sklada sie z bialek i weglowodanow). Dodam jeszcze, ze od 2 lat wyczynowo jezdze na deskorolce.

Wiek: 16 lat
Wzrost: okolo 176cm
Waga: okolo 71kg

Czytalem, ze kreatyne mozna brac dopiero po stazu na silowni minimum 6 miesiecy. Wiem, ze to dla mnie za wczesnie z tego co czytam, ale jakie beda tego skutki? Jesli nic nie da/beda efekty uboczne czy cos, jaki inny suplement polecacie? Mam zamiar kupic monohydrat + tauryne. Jak to dawkowac? Chodze na silownie o ~14 lub 17 (zalezy od dnia). Podobno kreatyna daje efekty podczas cyklu a po zakonczeniu miesien opada, czy jak?

Z gory dzieki wszystkim za odpowiedz!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
poszukałbym jednak w treningu i oozywianiu "winowajcy" bowiem teoria nie zawsze musi odpowiadac praktyce, każda dietę czy trening trzeba testoswac pod indywidualnym wlaśnie kątem, a i co jakis czas "odświezać"



Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-11-09 12:18:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
z tym ze trzeba miec jakis staz chodzi o to ze najpierw trzeba wykorzystac swoj wlasny potencjal i dopiero po jakims czasie jak juz staniesz w miejscu to siegasz po suple, co do efektow ubocznych to ich nie ma, tak samo jak spadkow, jesli dieta i trening jest odpowiedni.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 193
No w sumie po tych 2 miesiacach efekty byly naprawde duze, teraz juz sa niewielkie, bez poronania do tego co bylo na poczatku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2428
Powiem tak:

Poczekaj z tym Jeszcze nie potrzebujesz żadnych suplementów. Wystarczy dieta i "mądry" trening. Skutków ubocznych nie będzie ale jak dla mnie to jest strata pieniędzy. Zrób przerwę ok 2 tygodnie i potem zmień plan. Na pewno pójdziesz w gore.

Zdechnę na 100% -- Będę żył na 100%
Bądź oryginalny -- myśl samodzielnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
racaj, odpocznij troche i zmien trening.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 193
Hmm w sumie zwrocilem ogolnie uwage na suplementy, bo efekty nie sa juz na tyle zadowalajace jak na poczatku, od 2tyg w zasadzie caly czas jest to samo. Dlatego wlasnie zastanawiam sie nad kreatyna, kwestie pieniedzy akurat mozemy pominac, chodzi o to, jaki moge uzyskac efekt ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
taki sam jak bez niejzrob sobie przez jakis czas lzekszy trening, pozniej znowu zacznij tak jak wczesniej i zobaczysz ze bedzie dobrze.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2428
Nie łódź się ze będziesz co tydzień pchał na klatę 5 kg więcej i biceps będzie rósł o centymetr. Nie ma tak łatwo. Jak pisałem wyżej odpocznij i zmień trening. Na razie wystarczy.

Zdechnę na 100% -- Będę żył na 100%
Bądź oryginalny -- myśl samodzielnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 193
Przez jakis czas, czyli ile? ;)
Tydzien, dwa?

Czyli poprostu teraz mam zmienic trening na jakis lzejszy, potem wrocic do tego co bylo wczesniej, i znowu beda widoczne efekty? ^^

Zmieniony przez - dan.16 w dniu 2008-11-08 20:37:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
2-4tyg, tak.

Zmieniony przez - SirLolek w dniu 2008-11-08 20:38:34

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2428
2 wystarczy. I na przyszłość poczytaj trochę zanim założysz nowego posta.

L. przecz. artykułów 9 -.-

Zdechnę na 100% -- Będę żył na 100%
Bądź oryginalny -- myśl samodzielnie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o wypowiedz

Następny temat

jaki izolat???

WHEY premium