SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl kreatynowy. Co dożucić

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Teraz mam zamiar zrobić cykl na kreatynie i niewiem z czym ją połączyć. Jako uzupełnienie diety biore carbo i białko. Co mogę dożucić do tego cyklu kreatynowego??

Pozdro poćwicz ;D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2049
Only Mono :) dobre jest chociażby Hi Tec Creatine Powder 250g, 5 g na porcje 2 razy dziennie wystarczy :)

Życie to ciągła walka! Walcz i nie poddawaj się choć byś miał upaść
ze zmęczenia, jeśli tak podnieś
się, zwycięż i zadziw wszystkich!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
https://sklep.sfd.pl/Trec_Nitrobolon_Energized-opis1948.html 
DT:Nitro przed 5g mono po
DNT:5g mono rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Ankiete daj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Wiek:16 lat
Wzrost:184 cm
Waga:64kg
Staż: 7 miechów
To będzie mój pierwszy cykl

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Nitro mozesz smiało dac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Narazie niechce brać nitro. Kreta, białko i carbo chyba wystarczy a jak macie jeszcze jakiś pomysł co dożucić to mówcie. A mam jeszcze takie małe pytanko. Może i głupie ale niechce zakładać nowego tematu. Jak to jest ze środkami pozdrowotnymi? Po co to brać? Jak nie wezme to chyba nic złego?

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Ok jak chcesz pojedyncza forme tylko
Prozdrowotnie czyli dla zdrowia w celu np uzupełnienia niedoborow mozesz dac witaminy omega 3 magne cynk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
A jeszcze pytanie odnośnie HMB. Dużo osób mówi że to szajs a inni uważają że to bardzo dobry produkt tylko naeży go dłużej stosować. Co o tym myślicie brać czy nie?? Mój cykl będzie na mase i czy mógłbym do niego dożucić te HMB???

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
HMB nie kupuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Czemu nie?? Sporo osób pisze że to dobra rzecz

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Masz kase azeby suplemetowac HMB przez pół roku?
Pozatym dla mnie to placebo nie warte nawet złotówki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobór Odrzywek

Następny temat

Suplementacja sport walki + siłownia

WHEY premium