SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl - solo enan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 595

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Waga

95

Wzrost

195

Obwód ramienia

39

Obwód klatki

110

Obwód uda

64

Obwód talii

87

Staż na siłowni

8 lat łącznie z przerwami (od 2-3 lat regularnie)

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

około 3500 kcal (200B, 120T, 400W)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Brak

Opisz swój plan treningowy

3 razy FBW + 2 razy sporty walki = 5 jednostek w tygodniu

Cel cyklu

Przybranie mięsnia

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

15%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

1882

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

105 klatka, 120 martwy, przysiadów brak ze względu na konflikt panewkowo-udowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 296
Witam wszystkich,

jest to mój pierwszy post tutaj na forum, jak i mój pierwszy cykl. Po długich namysłach podjąłem decyzję o SAA, padł wybór na Prolangatum Jefla z naszej polskiej apteki, chciałem mieć pewniaka pod kątem tego co przyjmuje domięśniowo. Postawiłem na nieduże dawki - 100mg e4d, nie chce typowej bomby, ze względu na ilość skutków niepożądanych, natomiast zastanawiam się czy nie zwiększyć ewentualnie do 150mg, czy nie pozostać na tym co jestem.
Przeczytałem wiele wpisów na forum, gdzie jedni odradzają takich małych dawek (min. 200-250mg e4d), a drudzy rekomendują. Ingeruję w swoją gospodarke hormonalną, po to żeby uzyskać efekty pod kątem sylwetki (delikatna rekompozycja) i samopoczucia, dlatego jeżeli mam tylko się zablokować, a nie będzie z 100mg e4d efektów to bez sensu. Oprócz działań niepożądanych przez które zdecydowałem na niskie dawki to również że moim głównym sportem docelowym jest K1 i pod niego chciałbym się wzmocnić siłowo, ostatnio mocne spadki w regeneracji miałem.

Także moje pytanie do was Panowie;
1.Czy zostać na tej dawce lub ewentualnie ją delikatnie zwiększyć, bez większego ryzyka działań niepożądanych
2.Czy ta dawka mnie zablokuje (prawdopodbnie na pewno), ale czy zacząć przyjmować HCG? Jeżeli tak to jak i kiedy?
3.Czy na takiej dawce jest sens cykl 16-20 tygodnii, czy dłużej czy krócej? Po tym czasie chciałbym odblok zrobić i zaobserwować jak moja gospodarka wraca do normy.

Na dzień obecny 05.07.2023r. jestem już po 4 iniekcjach (2 tydzień cyklu), będę robił badania na początku przyszłego tygodnia.
Podsyłam Panowie jeszcze badania przed wejściem na cykl w załączniku. Z góry dzięki za każdą pomoc :)


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Spoko. No więc ja już się wypowiedziałem. W Twoim wieku i przy Twoim poziomie testu zostałbym naturalem. Po 4 iniekcjach 100mg powinieneś szybko wrócić do normy. Endo Ci powie, iż próbne TRT dla pacjentów z hipogonadyzmem trwa pół roku. I potem - jeśli nie spełnia oczekiwań - lek po prostu się odstawia. Zazwyczaj nie ma potrzeby PCT. Ale masz rację - trudniej będzie wrócić do normalności po 4 niż po 2 szotach. Po 10 też będzie trudniej niż po 4 itd.
Jeśli chcesz ryzykować zdrowiem/życiem to wejdź na tzw. bombę. Łodzianin Ci pewnie zaproponuje 250mg e5d jako standard na początek. Do tego HCG, exe jeśli potrzeba (zazwyczaj 2x po pół w tyg.). Ale! Do tego dieta i konkretny trening - skoro chcesz mięśni to raczej nie FBW, a split. I raczej 4-5 razy w tygodniu niż 3. Po prostu musisz dać bodziec (trening) i budulec (dieta). Testosteron to taki katalizator.

Czekaj na opinie mądrzejszych, bo ja tu już nic nie wymyślę. Powodzenia!


Zmieniony przez - Wiad w dniu 2023-07-11 12:36:21
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94869 Napisanych postów 364865 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670302
dobre wyniki miałeś ,wbij lotkę dzień przed i na drugi zrób badania sprawdzi się czy ta.dawka nie jest za mała
jak dla mnie jest za mała tak sądzę
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 296
@lodzianin1 juz jestem po kilku iniekcjach, myslisz ze nie zaburzy to obrazu tego? testosteron wolny sprawdzic czy calkowity?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 849 Napisanych postów 558 Wiek 21 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 12384
Dzień po iniekcji wykonaj badanie testosteronu w rozcieńczeniu
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 296
No dobra Panowie, iniekcje miałem zaplanowana w sobotę, ale w niedziele nigdzie nie zrobie badań, to w niedziele zrobie iniekcje i w poniedziałek z badaniami się wam tutaj pokaże

A jak z długością cyklu i hcg?


Zmieniony przez - Rico789 w dniu 2023-07-05 22:34:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 742 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5822
HCG bierzesz cały czas jako profilaktykę w razie odstąpienia w przyszłości w imie zasady nieużywany organ przestaje działać lub nie bierzesz wcale.
W obu przypadkach ludziom udaje się odblok ale to zależy od człowieka do człowieka i temat do dziś jest kontrowersjny nawet lekarze nie mają jednego zdania czy jest sens podawać HCG.
Co do długości cyklu na małych dawkach możesz lecieć całe życie sprawdzasz sobie tylko czy twoje markery zdrowotne się nie pogarszają z czasem i na podstawie tego korygujesz dawki.
Do sportów walki nie potrzebujesz dużych dawek przybij sobie to 150 i po miesiącu zobacz ile to ci daje testosteronu całkowitego i jak wpływa na morfologie i inne hormony.
Łodzianin już dobrze zauważył że i nawet to 150 może ci być za mało bo jesteś duży facet ale od czegoś trzeba zacząć a dawki zawsze można podbijać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 296
Myślę że lepiej zapobiegać niż leczyć i ta opcja cały czas profilaktycznie dobrze brzmi. :D
Wstępnie ustalę 16 tygodni, najwyżej przedłużę do 20 tygodni i zobaczymy co dalej, czy odblok czy kontynuujemy.
Jeżeli hipotetycznie cykl będzie trwał te 16 tygodni to rozumiem że już teraz zacząć brać HCG, tylko w jakiej dawce i do którego momentu? Aż do rozpoczęcia PCT?
Czyli od kolejnej iniekcji zwiększam dawkę do 150mg tylko e4d czy e5d? I ostatnie pytanie laika czy moge przygotować sobię strzały kilka dni wcześniej przed iniekcją i normalnie je przechowywać? Chodzi o to że z apteki są tylko 100mg/ml 1ml ampułka i lepiej by było od razu przygotować 2 strzały z 3 ampułek

Dziękuję za odpowiedzi!!


Zmieniony przez - Rico789 w dniu 2023-07-05 23:07:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94869 Napisanych postów 364865 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670302
Rico789
@lodzianin1 juz jestem po kilku iniekcjach, myslisz ze nie zaburzy to obrazu tego? testosteron wolny sprawdzic czy calkowity?

całkowity badasz
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 742 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5822
Tak możesz sobie naciągnąć kilka ampów do strzykawki i wsadzić do szafki na później z tym że nie trzymaj tego jakoś super długo teoretycznie mogło by leżeć ponad tydzień w szafce ale już kiedyś na forum był wątek że olej potrafi rozpuścić gumowy tłoczek ze strzykawki XD więc coś tam jednak wchodzi z reakcje z plastikiem po czasie.
Co do HCG to ci podałem link do opisu ja tego tak nie potrafię sklecić ładnie słowami
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 296
Panowie melduję się z badaniami, narazie zrobiłem testosteron i estro, jutro będę robił prolaktyne i morfologie (akurat z pakietu mam badania). Wynik test bez szału, ale jestem dopiero po 4 iniekcjach i badania zostało zrobione tak jak mi napisaliście, dzień po iniekcji.

Ogólnie powiem wam, że samopoczucie wcale się nie poprawiło, nawet momentami mam wrażenie że jest gorzej niż przed wejściem + czuję że na twarzy wodą napuchłem, zobaczymy jak prolaktyna. Czy to czas zbijać estro? bo jeszcze nie zwiększyłem do 150, a mam taki zamiar od kolejnych iniekcji.




Zmieniony przez - Rico789 w dniu 2023-07-10 19:00:08

Zmieniony przez - Rico789 w dniu 2023-07-10 19:05:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Dzień po to mają sens badania, gdy masz towar underowy, nie jesteś pewien działania, a masz za małe doświadczenie, aby je wyczuć. W przypadku aptecznego prolo nie ma co badać. Istotne jest badanie tuż przed podaniem kolejnej dawki. Wtedy wiesz, do ilu Ci spada. Generalnie - przyjmujesz niewielką dawkę, więc szału nie będzie. Jeśli wcześniej miałeś naturalnie wysoki test - a 757 to bardzo wysoko - może się okazać, iż na syntetycznym tuż przed kolejną dawką masz niżej. I efekt tak jak napisałeś - nic nie jest lepiej, a wręcz może być gorzej.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hcg czy już pct?

Następny temat

Wyniki badań na cyklu test + tren

WHEY premium