SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl - metanabol ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6730
WIEK: 28
2. WAGA:88
3. WZROST:187
4. WYMIARY: -biceps:38
-klatka:104
-udo:60
-talia: pas(96) brzuch(103)
5. STAŻ NA SIŁOWNI:od 4 lat z przerwami
6. DIETA: od września 2016 roku redukcyjna. Schudłem 10kg.
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: - brak. Kiedyś clena próbowałem ale po 2 tyg odstawiłem z powodu bólu głowy.
8. TRENING: 4 x w tyg silownia. 5x w tyg cardio
9. CEL CYKLU: poprawa sylwetki
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA. Pierwszy cykl
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycia
13. STAN ZDROWIA: zdrow6
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: - nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE: -klata: 90
-martwy ciąg: - nie robir
przysiad: 80 x 10


We wrześniu wziąłem sie za swoja sylwetka. Od tego czasu dieta 2100kcl. Kilogramy leciały ladnie ale od 2 miesiecy waga stoi. Mam plan taki zeby przez 1.5 miesiaca brac burn24,eraste fast oraz canibal claw. Chcialbym zrzucic brzuch maksymalnie a pozniej wspomoc sie czyms slaby poprawic wyglad gornej czesci mojego tłowia. Wiekszosc osob poleca metanabol jako pierwszy srodek. Czytalem tez ze pod koniec kreatyne trzeba wziasc i cos na odbloka. Moglby ktos mi to rozpisac jakie dawki beda dla mnie dobre na poczatek ? pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
zredukuj do końca i na 1 cykl dał bym jednak testa solo
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3797 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205702
Dokladnie j/w mniej skutkow ubocznych tylko musisz sie przelamac do robienia zastrzykow Dawke dobierzemy jak juz skonczysz redukcje.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Szkoda flaków , jak chcesz budować sylwetkę i tak z czasem będziesz musiał wejść na igły
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6730
Nie boje sie zastrzykow zaden problem. Jestem w stanie sam sobie zrobic czy musi byc druga osoba ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1951 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
siwydym89
Nie boje sie zastrzykow zaden problem. Jestem w stanie sam sobie zrobic czy musi byc druga osoba ?
sam spokojnie sobie zrpbisz,czy to w udo czy w posladek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 161 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3809
Ja ładuje już propa 14 tygodnii co 2 dzień samemu w poslad bez żadnych problemów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6730
Jezeli sie bedzie dalo to wole jednak co 5 dni wstrzykiwac. Okej dzieki, odezwe sie pod koniec redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6730
A powiedzcie mi jeszcze - po redukcji jaka diete robic ? ile kcal ? Chce isc jeszcze raz po druga diete do dietetyczki ale nie chce zeby mnie zalalo masą np 10 kg. Czuje sie dobrze w swojej wadze(teraz mam 89-90 ale przy tym duzo bo az 22% fatu) po prostu chce wyglad sylwetku poprawic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1951 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
siwydym89
A powiedzcie mi jeszcze - po redukcji jaka diete robic ? ile kcal ? Chce isc jeszcze raz po druga diete do dietetyczki ale nie chce zeby mnie zalalo masą np 10 kg. Czuje sie dobrze w swojej wadze(teraz mam 89-90 ale przy tym duzo bo az 22% fatu) po prostu chce wyglad sylwetku poprawic.
dzial odzywianie,tam pytaj tu jest dzial od dopingu i nie mieszajmy tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3797 Napisanych postów 18481 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205702
siwydym89
A powiedzcie mi jeszcze - po redukcji jaka diete robic ? ile kcal ? Chce isc jeszcze raz po druga diete do dietetyczki ale nie chce zeby mnie zalalo masą np 10 kg. Czuje sie dobrze w swojej wadze(teraz mam 89-90 ale przy tym duzo bo az 22% fatu) po prostu chce wyglad sylwetku poprawic.


Mozesz skorzystac z porady dietetykow na forum-albo kupic diete tu na SFD

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Symex + inne leki

Następny temat

testosteron a stawy

WHEY premium