SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl Wino + nitrobolon 2 + kretka mono.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 736
Witam wszystkich.

1. WIEK: 19
2. WAGA: 79
3. WZROST: 176
4. WYMIARY:
Mamy podobne z tym że kolega jest otłuszczony :)
-biceps: 40 cm
-klatka: ok 110 cm
-udo:
-talia: ja 82 cm (kolega ma spory bebech )
5. STAŻ NA SIŁOWNI: ostatnie 3 lata, przerwy po 3 miesiace
6. DIETA: jest
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: nie było
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: sucha masa,
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): endomorfik, latwo nabeiram masy
13. STAN ZDROWIA: kregoslup ale trening odpowiednio dobrany.
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):

Nie znalazlem podobnego tematu, mianowicie chcialbym zrobic pierwszy cykl na czyms mocniejszym, nie chce szalec z jakis tesciem meta itd. Winstrol + nitrobolon 2 + mono kreatyny czy ma to jakikolwike sens, dodam ze latwo nabieram masy, dieta odpowiednio dobrana tak by waga szla w gore a tez nie chce sie zalac tluszczem bo zrzucilem co sie dalo i chcialbym przy tym pozostac. Czy ma w ogole sens takie polaczenie? Nie piszcie w stylu ze lepiej mete i ome bo nie chce faszerowac sie az tak mocno, delikatnie ;) Nie zalezy mi tez zeby nagle przywalic 8 kg masy, wole 3 ale suchego miesnia. Prosze o konkretne odp. Z gory dzieks !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 736
Przeciez ja sie o nic nie kloce, dokladnie to samo napisalem, kazdy inaczej reaguje. No coz, kazdy ma inny tok myslenie, dla mnie odpowiednie nastawienie psychiczne, to 50 % dobrego treningu, bo jak ide cwiczyc z zalozeniem nie chce mi sie, mam wy*bane to taki trening lepiej sobie podarowac, a jak ide z bananem na ryju, pozytywnie nakrecony to zapi*lam jak glupi, ale coz, kazdy ma inne podjescie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 736
Ops, ankiete skopiowalem z innego tematu, dane moje tyle ze nie pokasowalem do konca wszytkich rzeczy z tamtego tematu, "Mamy podobne z tym że kolega jest otłuszczony :) oraz -talia: ja 82 cm (kolega ma spory bebech ) Moja talia to ok 80, szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 564 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10187
wino solo słaby pomysł jak juz to z propem a po 1 uważam że masz duży potencjał jak masz 19 lat i z 8kg powinieneś zrobić naturalnie na kreatynie i suplach a nie towarze jestem zdania że 1 cykl powinien być długi i w miare konkretny a nie pierdzenie wino metka uje muje albo brać albo s..ać wejdź na 3g białka w diecie dodaj kreatyne ciągnij 3miechy zrób 1 przerwy potem znowu na pobudke 20g bcaa po treningu to samo a jak będziesz miał 21 lat to zapierd...ol z grubej rury najpierw zbuduj dobre fundamenty jak walniesz mete solo czy propa to zrobisz kilka kilo i niebędziesz zadowolony a jak bedziesz gotowy np 80-85kg 10%bf to jak zrobisz długi 1 cykl np 12 16tyg to będziesz miał efekty i tak ktoś ci pewnie metke poleci hehale twój wybor brachu pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 736
No wlasnie teraz zakupuje nitro 2 + kreatyne mono + bialko do uzuplenienia, ogolnie bialka staram sie duzo wchlaniac, noz coz narazie sie powstrzymam, zobacze jak na nitro pojdzie, jezeli nie bardzo, to na zime cos pier*lne :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
wino to nie spalacz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 736
Jestem laikiem w tym temacie, ale z tegoc co wyczytalem to po winie definicja miesinia jest lepsza, miesien jest twardszy, wciaga troche wody, nie chce pociskac kitkow, ale kumpel bral SAME winko przez ok 3 tyg i poszly mu 3 kg, nie mial konkretnej diety, wpieprzal co wlezie a wierzcie mi ze wyglada wy*bnie, czysty miesien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 564 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10187
po 1 jw wino to nie spalacz po 2 jak odstawisz to twardośc spada w dużej mierze , a defenisje daje dieta i poziom tkanki tłuszczowej co do odwodnienia do wystarczy przed 2 tyg zwiekszać picie wody o około 0,5l w twoim przypadku a po 2 tyg i np 10-12 litrach zejść do 2l i efekt zaj**isty , ale twój wybór jak ci kumpel zaimponował jak juz mówilem szkoda potencjału marnować jakimi groszami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 736
No poki co narazie odpuszczam, ale jak bedzie te 21 to na bank walne cos dobrego :) Zobacze jak bedzie po tym nitro teraz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 434 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10099
Nie bierz wina solo, ostatnio sam też byłem napalony na wino solo, to w cale nie jest delikatny środek, ma większe skutki uboczne od mety, wziąłem i w 4 tygodniu musialem odstawić... nie dość, że efekty wizualny niemalże zerowe, tzn trochę siła podskoczyła to skutki uboczne dość spore, kłucia pod żebrami, włosy wypadały garściami,ból głowy prawie codziennie, straszne gazy, które się utrzymują do dziś. Po prostu nie warto, bo sam środek praktycznie nic Ci nie da, a skutki uboczne mogą wystąpić... To już lepiej metę wziąć i po mimo skutków ubocznych przynajmniej jakiś efekt będzie.

Wiem, że każdy organizm jest inny, ale ogólnie nie polecam orali, już lepiej coś iniekcyjnego walnąć to przynajmniej wątrobe i inne organy troszkę oszczędzisz.

Zmieniony przez - Piotrx1 w dniu 2012-08-27 15:22:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94911 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
piszecie a nie wiecie o czym

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 736
Piotrx1 - To w takim razie albo miales jakis kijowy towar, albo poprostu twoj organizm tak zareagowal, kumpel wcina jak glupi kompletnie nic mu nie jest, zero skutkow ubocznych, ma zaj**isty humor, efekty widac golym okiem. Moje takie osobiste zdanie, ze bardzo wazna rzecza jest to jakie masz podejscie, bo jezeli z gory psychicznie jestes niegatywnie nastawiony, wmawiassz sobie ze moze byc cos nie tak, ze jakies skutki uboczna itd, to na 50 % bedziesz to miec, tzw. efekt placebo, jak podchodzisz na luzie, z pozytwynm nastwieniem to inaczej dziala, przynajmniej ja tak mam i nie tylko ja :) Psychika baaardzo wiele potrafi zdzialac :) Bo sila tkwi w glowie a nie tylko w samych miesniach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy cykl - enan ?

Następny temat

Poziom testosteronu

WHEY premium