SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2259
a ja bym Ci proponował kupić jakis porządny stack, a Ci co radzą ci mete niech sie w łeb pier.dolną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
A kto Ci nagadał, że są zbędne?
Nawet przy 10mg trzeba stosować



ten dział nigdy się nie zmieni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 67445
No mentalność takich jak Ty widzę też się nie zmieni.

Poczytaj sobie tematy sprzed kilku lat, gdzie taka ilość to była max na pierwszy cykl, tylko teraz z biegiem czasu jest moda na coraz to większe dawki.

A po drugie, jakakolwiek by ta ilość nie była, będzie miała negatywny wpływ na wątrobę, a profilaktyka na cyklach to sprawa pierwszorzędna.

Zmieniony przez - Rider666 w dniu 2010-06-10 19:44:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
co z tego,że stosowali mniejsze dawki,widać teraz poszli po rozum do głowy bo zobaczyli,że mają efekty z dupy

a co do wątroby to chyba sobie nie wyobrażasz jak mocnym jest organem....

kończę ten ten wywód bo tu jak zwykle pełno speców po 2 cyklach na miecie i propie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 67445
No lepiej skończ, bo nic mądrego nie masz do powiedzenia.

Wracaj sobie do spam postów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Profilaktyka na cyklu jak to brzmi Rano wrzucasz mete a wieczorem regenerujesz wątrobę, to dokładnie to samo, co robienie rzeźby i masy, cofanie do przodu itd. jedno drugie wyklucza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 67445
Sami rewolucjoniści widzę, ale z pewnie żaden z was nie odważyłby się zrobić cyklu na ph, mecie czy anapolonie bez jakiegokolwiek wspomagania wątroby.

Ja ze swojej strony mogę dodać jeszcze, że 3 tyg po m-drolu 1 cap 1-2 3-5 2 cap, próby wątrobowe miałem przekroczone o 10.
Brałem Heparegen, Esseliv i lecytynę.

A z tego co czytałem wiele osób miało po ph czy mecie przekroczone próby nawet kilkakrotnie, bo pewnie o wspomaganiu wątroby nie słyszeli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
zjadłem 2 puszki m-drola za każdym razem jadłem po 3 kapsy ed bez osłonek,żadnych skutków ubocznych nie miałem,jedynie przy 200mg antka+30mg stanazolu miałem zgagę..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2259
luki zobaczymy za pare lat :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
nie bój się o mnie mi nie zależy na dożyciu do puznej starości,ale mimo to i tak wyniki mam idealne,po za tym nawet sobie nie wyobrażacie ile jest w stanie znieść organizm ale to nie miejsce na dyskusje o tym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wino i propek z ug na dzien dzisiejszy. jakie???

Następny temat

retencja wody+trądzik PYTANIE

WHEY premium