SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3379

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 619 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9595
Ależ dyskusja... a ja mysle, ze osłonki rzeczywiscie dopiero przy większych cyklach..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3648
oslonki obowiazkowo i nie rznij glupa na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
osłonki przed i po cyklu w trakcie to głupota. Ja nawet Aspat/Alat ponad norme nie mam, jedynie podbite do góry, mniej więcej takie jak na cyklu z kreatyna i 2,5g białka..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 67445
.........
Skoro nawet ponad normę nie masz to po co przed i po cyklu?

Weź skończ te farmazony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 619 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9595
W takim razie osłonki jakie i w jakiej ilosci beda najodpowiedniejsze ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
ci co twierdzą ze bez osłonek niech pier.dolną się mocno w czoło a po 30 roku życia zrobią sobie ALAT/ASPAT jak będą mieli normy przekroczone 10cio krotnie może wtedy się zastanowią dlaczego głoszą takie herezje !

heparegen 3x1 tabletka

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gumbas79 - jak po 30 roku życia? Wątroba się regeneruje 6-mc, wiec jak po sześciu miesiącach jest ok to, po 30 też będzie ok. Wystarczy dbać o wątrobę, dbanie, nie polega na braniu osłonek na cyklu tylko o wchodzenie na cykl z zdrową wątrobą i po zakończeniu cyklu sięganie po preparaty regenerujące wątrobę. Tyle w tej sprawie. Trudno by osoba ok 20 lat miała problemy z wątrobą - choć są przypadki które lubią po menelować, przyćpać etc. ale jak ktoś z umiarem sięga po alko lub nie sięga wcale to czego ma się obawiać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
dobrykoks przestań bredzić za parę lat po kilku cyklach bez osłonek zrozumiesz o czym mówię ! wątroba to twarda sztuka nie oznacza to jednak że jest niezniszczalna

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 51 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 782
'dobrykoks' ma rację co do jednego, wątroba to twarda sztuka i szybko się regeneruje.
mam 38 lat i miałem okresy gdy zamiast siłowni latałem po knajpach , żarłem pizzę i kebaby, wóda, piwko i zrobiłem wątrobie większą krzywdę niż po cyklu na metce.Ludzie jedzący na co dzień mięcho na smalcu, chipsy i wieczorem obowiązkowo piwko robią wątropie dużo gożej niż ty zrobisz na cyklu, ale ponieważ essentiale nie kosztuje zbyt wiele , więc po co ta dyskusja, BIERZ OSŁONKI I KONIEC!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 805 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6300
no cóż ja natomiast dopóki nie zjadłem mety wina i innych gówien wątrobę miałem si po koksie ALAT ASPAT powyżej 300 więc nie mam pytań

Nawet najlepszy koks nie zastąpi dobrej genetyki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wino i propek z ug na dzien dzisiejszy. jakie???

Następny temat

retencja wody+trądzik PYTANIE

WHEY premium