SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10172
Witam, witam trenuje już od ponad 4 lat, jednak z powodu marnej genetyki,wynikji mam raczej kiepskie, dlatego w końcu po wielu przemyśleniach zdecydowałem się sięgnąć po koks.Zgodnie ze wskazówkami zawartymi w poście X-mana , na pierwszy cykl chciałbym wziąść tylko jeden środek w dawce 2x dawka lekarska. Środek na który się zdecydowałem To Superanabolon.Wacham się jednak co do ilości, ponieważ nigdzie nie znalazłem jaka jest dawka lekarska.Osobiście myślełem żeby cykl z 15 strzałów ,po jednym strzale co drugi,lub 3 dzień. Co o tym sądzicie ? A może wziąść zamiast superki jedno opakowanie S1+ ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdybym ja miał takie wyniki po 4 latach to bym sobie hormon konia za***a..:)Dobra a teraz serio Super coś tam to nie jest najlepszy środek bo trza go brać co dwa dni na pierwszy raz proponuje hormon konia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Superka - 15 strzałów - to jest pewnie dawka lekarska.

Zmieniony przez - micen w dniu 2004-04-04 23:58:50

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
micen

Kolego najpierw sprawdz diete czy masz prawidlowa i trening. Mozesz miec zastoj przez zla diete, to dosc czeste. Moze zla regneracja? sprawdz wszystko inne zanim po koksik siegniesz. Zrob tez badania sobie krwii, cisnienia krwii etc. Sprawdz czy sie nadajesz wogole do brania koksu.

Z glowa i ostroznie, bledy popelnia sie raz, placisz za nie cale zycie.

Mala dawka to 150 na tydzien, mozesz jesli chcesz lekko brac strzal co 3dni. Generalnie przecietnie sie strzela 150-400 na tydzien.

Moze rozwaz jeszcze deca durabolin 200 na tydzien i 1 strzal.

Zmieniony przez - DarkX w dniu 2004-04-05 01:07:44

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.
Jakie trzeba zrobic sobie badania, zeby sprawdzic czy sie czlowiek nadaje do brania koksu???
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 200 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1739
psychiatryczne !

Siódmego dnia Bóg stworzył siłownie i wiedział że to było dobre

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10172
Diete mam dobrą, licze węgle białko itp. , regeneracje też , a mimo to nie chcę rosnąć,zakwasy mam z 2 dni po treningu, łatwo sie przetrenowuję , gdy trenuję intensywnie dłużej niż 3 tygodnie i robie więcej niż 3-4 serii a grupę. A co do 15 strzałów superki To Spice w jednym z artykułów pisał że to max. na pierwszy cykl.
I o jakich badaniach mówicie - zwykłych krwi, moczu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
No to masz zly trening jesli sie przetrenowujesz..
Dla jednego 2-3 cwiczenia na partie starcza po 8 w serii, dla innnego 5 po 12 w serii.

No badania tak, zbadaj sobie cisnienie krwii, serce etc. Tym bardziej ze krew sobie porownasz po cyklu :) jak jest.

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale dokadniej jakie badani krwi i serca jak one sie nazywaja zeby powiedziec rodzinnemu lekarzowi??? Dzieki w koncu za cos bardziej konkretnego niz odpowiedz kolegi gdzei mam sie psychiatrycznie zbadac...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
No chyba nie chcesz mu mowic ze koks bedziesz bral i chcesz zrobic badanie :P chyba ze jest jakis wyluzowany lekarz.
Powiedz ze chcesz ogolne badania kontrolne sobie zrobic , czy wszystko ok jest itp

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 52 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10172
Dobra jestem już zdecydowany w 100 % na Superke , doradźcie mi tylko ile tego wziąść bo waham się pomiędzy 15 a 20 strzałów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
A po co chcesz nandrolon do nandrolonu dodawac?

hihihi

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy warto kuć dece z OMO ?

Następny temat

CZy mete powinno sie brac z odzywką ???

WHEY premium