SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwszy Cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103
Witam Chciałbym się Was poradzić jaki cykl sterydowy byłby najlepszy na początek. Licze na poprawę sylwetki i nabrania siły , oczywiscie ze dieta bedzie ;) . Dzieki.

1 .WIEK: 23 lat
2 .WAGA: 79 kg
3 .WZROST:170 cm
4 .WYMIARY:
-Biceps: 42
-Klata:110
-Udo:61
-Talia:94
5 .STAZ NA SILOWNI: 2 lata
6 .CEL SUPLEMENTACJI: Sila, przyczym lepszego wyglądu ciała
7 . DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI:Bialko , Witaminy , Bcca, Kreatyna Mono, Amino .
8 .POZIOM BF% 23
9 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): Nie tyje szybko, szybko też nie chudne.
10 .WYNIKI SILOWE
-Klata: 125
-Przysiad: 160
-Mc: - 160
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4442 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32878
to samo co radzilem innemu koledze a forum
Priopionat testosteronu
8 tygodni cyklu 100mg ed2 (every 2 days czyli co 2 dni)
wychodzi 3 iniekcje w tyg po 100mg srodka, ja robie tak ze robie strzal poniedzialek rano, sroda wieczorem i piatek przed snem dzieki temu pomiedzy iniekcjami jest mniej wiecjej 50 kilka godzi dzieki temu stezenie utrzymuje sie na w miare rownym poziomie co jest wazne.
wychodzi 24ml srodka jesli to bedzie 100mg/ml
Na temat odbloku musi wypowiedziec sie ktos inny bo ja sie nie odblokowuje
kup sobie strzykawki 2-3ml i igly 0,7x40mm
masz tu instrukcje iniekcji



i prosze poczytaj troche na tema diety bo uwierz mi bez niej nie bedzie efektow a juz masz 94cm w pasie
tutaj masz link do takiego samego cyklu i jest tez rospisany odblok
https://www.sfd.pl/Trudna_sytuacja_prosze_o_pomoc_;_}_Pierwszy_cykl_;_/-t974610.html

Zmieniony przez - Mihan w dniu 2013-09-30 02:49:59

C19 H28 O2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 617 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15155
moze lepiej najpierw zredukowac troche sadelka =] mniej fatu = lepiej robic mase

Iść swoją drogą - nie dać satysfakcji wrogom -[][]--respect--[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103
Jestem w trakcie brania Mono. To teraz lepiej bedzie sie przestawić na spalanie itp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 617 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15155
Chodzi o to ze jak sie ma duzo fatu to mase sie ciezko robi, wpada wtedy wiekszosz wody i tluszczu niestety. Kreatyna tu nie ma nic do rzeczy, mozesz brac. Zmniejszaj powoli kalorie, dorzuc aeroby, ewentualnie jakis spalacz i BCAA jako antykatabolik. Zejdz ponizej 90cm w pasie i wtedy wroc, chlopaki CI doradza, a Ty bedziesz zadowolony. To tylko moje zdanie

Iść swoją drogą - nie dać satysfakcji wrogom -[][]--respect--[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103
To zamówie spalacz +bca i bedę powoli schodził z wagi do 75 kg tylko brakuje mi diety .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 617 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15155
wskakuj do dzialu odzywianie =]

Iść swoją drogą - nie dać satysfakcji wrogom -[][]--respect--[][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364889 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670383
brak diety eliminuje cie z tego działu bo to podstawa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103
Chce ułożyć sobie diete do 75 kg i wtedy działac coś z dopingiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 70
Co do pierwszego cyklu to prop.

Ale jw ogarnij podstawy czyli dietę .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie dla zorientowanych o gh

Następny temat

co myslicie ?

WHEY premium