SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co myslicie ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22
Tak wiec mam 20 lat staz rok. Od 2 miesiecy
bole stawow wiec ostatnio podszedlem do
trenera i mowie co sie dzieje a on na to ze da
mi 4 zastrzyki deci greckiej. Oczywiscie sam j
kupuje poniewaz tu mieszkam pytanie czy mo
mi sie cos stac ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
od czego bola cię stawy?deka pomaga na takie przypadłości,lecz jak napisałeś da ci 4 strzały czyli 4 strzały po 50,100,200 mg ? w jakim czasie rozłożone? bez zdiagnozowania od czego cię te stawy bola w ciemno nic bym nie dawał,deka "zamaskuję" ból a wtedy kontuzja może się pogłębić wpierw przyczyna potem leczenie.Nie napisałeś co trenujesz,co z odżywianiem co z jakąś suplementacją?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
moze zamiast do trenera to do lekarza w pierwszej kolejnosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22
Byłem u lekarza nic nie zdiagnozował. Ale boli prawy bark nawet wypada czasami na wypychaniu 4 strzaly greckiej po 100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22
co tydzien 100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22
Białko kreatyna glukoza aminokwasy no i kurczak/krowa ryz/makaron kukurydza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy Cykl

Następny temat

Cykl na siłę dla judoki.Tylko specjaliści.

WHEY premium