SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsze próby z IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3223
Za mną trening pleców i bicepsa :)

A tutaj posiłek po treningowy:


Zaraz po powrocie do domu był jeszcze banan.
Niestety to co na talerzu nie liczone, ponieważ wszystko było już gotowe do jedzenia. W roku szkolnym mam taki komfort

Zmieniony przez - KlimeQ w dniu 2013-06-27 17:42:48

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3223
Hmm, zaraz pierwszy tydzień IF'a za mną i zaczynam się zastanawiać czy w góle redukcja w moim przypadku jest dobrym pomysłem...

Jakieś 3 zdjęcia, niestety nie wiem jak się ustawić więc są jakieś dziwne. No ale są, teraz czekam na krytykę i pomoc w decyzji czy redukować czy nie?







EDIT.
Dzisiejsze żarcie:



Zmieniony przez - KlimeQ w dniu 2013-06-29 20:36:17

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
redukować :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3223
Taki omlet sobie zrobiłem:


1023 kcal
72B/52T/74W

Tak wiem, pewnie za dużo tłuszczy ale jakoś tak mnie ochota naszła przy niedzieli więc dodałem trochę kremu czekoladowego i wiórków kokosowych

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
dziii
redukować :)


I zostaną kości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
j.w. nie masz z czego redukować,buduj lub ew nastaw się na rekomp

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3223
No dobra, to zaczynam w takim razie powoli zwiększać kcal. Tylko nie wiem czy robić to nadal na IF czy lecieć raczej standardem? Co powinno dać teoretycznie lepszy efekt? Pomijając fakt, że każdy reaguje inaczej :)

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
Hubert81
dziii
redukować :)


I zostaną kości.


jeśli ma takim sposobem odżywiania wejsć na robienie massy to ja dziękuję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3223
Nie wiem czy masa na IF będzie rozsądnym rozwiązaniem :) Musze pomyśleć, i najlepiej poradzić się kogoś bardziej doświadczonego, więc czekam na propozycje

Shut The f*** Up And Train

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja na IF by MrBlue

Następny temat

Redukcja na IF

WHEY premium