SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsze kroki - Doping.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 599
1. WIEK: 23
2. WAGA: 104
3. WZROST: 198
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka: 120
-udo: 65
-talia: 92
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 10 lat
6. DIETA: 4050
-białko: 260g
-węglowodany: 450/dnt:350
-tłuszcz: 124/dnt 160
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 0
8. TRENING: Split Barki&Triceps Plecy Klatka&Biceps Nogi kardio 20min
9. CEL CYKLU: Masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 0
11. POZIOM BF%: ok. 15%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Mezomorfik
13. STAN ZDROWIA: Ok
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: Brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 2350
16. WYNIKI SIŁOWE: Nie robie 1x max.




Siema,
Po długich latach treningu zdecydowałem się na pierwszy cykl. W zakresie treningu i diety prowadzę się sam klasycznymi metodami i nie narzekam lecz w kwestii dopingu moja wiedza jest znikoma. Wydaje mi się ze do pierwszego cyklu nie potrzeba trenera itd i że nie jest to skomplikowane. ( czy jest inaczej)

Mój wstępny plan to Solo Testosteron Cypio e5d 250mg.
Przez okres 8-10tyg.

Co muszę posiadać w "aptece" jako taka podstawę
do regulacji prolki, estro itd.

W planach mam zamiar zrobić badania :
Lipidogram
Morfoligia
Test Wolny
Prolka
Estro
Tsh

Przed w połowie oraz na koniec, dodatkowo co około 2 tyg kontrolować estro & prolke.

Jak z hcg w trakcje cyklu?

Proszę o odpowiedzi z uzasadnieniem.


Zmieniony przez - hardcore w dniu 2019-04-08 14:03:46

Życie jest proste jedz,śpij,trenuj.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 599
Ale jeśli chodzi o mnie to wcześniej zaczynałem od 0.5cm i miałem 12 teraz 1cm i 21 czyli teoretycznie można by powiedzieć, ze jakość jest zaniżona o 50%. No ale tak jak wyżej jest dużo czynników.

Życie jest proste jedz,śpij,trenuj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
Na estradiol warto mieć pod ręką anastrazole, na prolke cabaser.
W trakcie cyklu jeśli zauważysz jakieś negatywne zmiany wtedy można robić badania i najwyżej się dawkę dobierze.

HCG co 4-6tyg 5000 rozbite na 2/3 iniekcjie e3d.

Osobiście bym bił 16tyg.


Zmieniony przez - 19Cayenne91 w dniu 2019-04-08 14:33:39

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 503 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9798
Exe, cabaster na estro i prolke, prolki nie powinno wyj**ac, jak estro ogarniesz. Pierwszy cykl lajtowy, nie przybijałbym hcg podczas tylko już po. Na samym teściu to byś latami leciał i duza krzywda by ci się nie stała, przyspieszył byś tylko procesy zachodzące w swoim organizmie, opieram się tylko na swoim przykładzie bo doktorem nie jestem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
Tabiano
opieram się tylko na swoim przykładzie.

Czyli co ? W 21 lat przezyles już tak wiele, wbiles tak dużo i zebrałes tyle doświadczenia, żeby twierdzić, że bijąc teścia latami nic złego nam się nie stanie?
1

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 503 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9798
Ta, mysle ze 2 lata można leciec bez problemu, oczywiscie z profilaktyką, chcesz się klocic? Z checia wysłucham ciekawych argumentów opowiadających się za tym, ze nie mam racji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
Tabiano
Ta, mysle ze 2 lata można leciec bez problemu, oczywiscie z profilaktyką

Więc chyba jedna warto bić to HCG podczas cyklu.
Zakładam, że chłopak nie skończy na tych 8/10 czy 16tyg.

Nie jestem tutaj żeby sie kłócić,a raczej zdobyć jakaś tam wiedze od ludzi maddzejszych ode mnie, dlatego pytałem z ciekawości skąd takie wnioski u Ciebie.
1

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35120 Napisanych postów 89980 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941370
Hcg obowiązkowo podczas cyklu co 4-5tyg 5000 rozbite na dwie iniekcje po 2500 e3d...
Cykl pociągnij minimum te 12tyg...
Na prolke raczej nie będziesz nic potrzebował...
Na estro załatw sobie symex...
Badania ok tylko zamiast testosteronu wolnego zbadaj całkowity...


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-04-08 15:20:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 503 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9798
Ja również kolego cały czas się dokształcam, jeżeli poleci dłużej, to na pewno warto dodać to hcg, z reszta nie mieszajmy w głowie chłopakowi, Paweł napisał zwięzłe i na temat.
Fajnie, ze są tu ludzie szukający wiedzy a nie tylko szukający okazji, żeby to komus wytknąć jakieś błędy. Pozdro.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Pawel i Cayenne Ci wszystko dobrze napisali, tym sie kieruj. Do badan dodaj LH i FSH. Bedziesz mial jasta sytuacje (porownanie) po odbloku. Z tymi badaniami na cyklu to nie musisz tak szalec. Bijesz 4 tygodnie, kontrolujesz e2 i prl (testa calkowitego jak szcesz oko nacieszyc). Dobierasz na estradiol dawke IA (np symexu), po 3 tygodniach kotrolujesz ten hormon. Dawka ok/zmniejszyc/zwiekszyc. Analogiczna sytuacja z prl i cabaserem, choc tu bym sie problemow nie spodziewal.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 599
Ok
Czyli jak zaopatrze się w cypio na 16tyg
Symex opakowanie
I ile hcg? Na sam cykl 5000/4tyg x4 = 20.000j
A ile na ewentualny odblok?
Clomid

To bedzie spoko?

I czemu symex a nie tamo?


Zmieniony przez - hardcore w dniu 2019-04-09 14:18:09

Życie jest proste jedz,śpij,trenuj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 599
Siema, test cypio 250 e4d wynik na badaniach 21.
Słabej jakości tesciak? Czy nie koniecznie ilość tygodniowej dawki musi być odwzorowana w wyniku? Bo każdy jest inny itp.
Ps efekty zadowalające.

Życie jest proste jedz,śpij,trenuj.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oxandrolon

Następny temat

odblok deca + enan

WHEY premium