SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza dieta + mała koretka do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
Jeżeli chcesz jeść to co napisałeś to nigdy nie będziesz dobrze wygladać.
W tym jedzeniu nie ma białka pełnowartosciowego ktorego ilośc powinna wynosić minimum 2g na 1kg masy ciala czyli 160g w ciagu dnia.

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 504
To powiedzcie mi co mam wyrzucić a co dodać do diety i w jakich ilościach. Kurczaka codziennie jeść nie mogę inne produkty tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 504
Czy może mam zakupić jakieś białko które zastąpi takowe białka pełnowartościowe a jeśli tak to jakie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
białko stosujesz gdy nie jesteś w stanie uzupełnić dziennego zapotrzebowania na nie z produktów ,
dieta ma na celu budowę masy
?

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 504
dieta ma na celu budowę masy ale będę miał probelm z dostarczeniem wartościowego białka dlate pytam się czy jakieś białko lub gainer może mi w tym pomóc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
Nie, żadne gówniane prochy Ci nie zastąpią prawdziwego jedzenia.
Dodaj do tej tabeli minimum 500g miesa/ sam wybierz jakiego, najlepiej chudego.

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
najemnik70
będę miał probelm z dostarczeniem wartościowego białka

skoro nie dasz rady zjeść tego z naturalnych produktów ,braki uzupełniasz odżywką

Piękno jest w prostocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 504
Uświadamiając sobie nie będę wstanie dostarczać sobie białek wartościowych dlatego będę musiał skorzystać z odżywki białkowej.
Po podzieleniu na proporcje jakie miałbym zjadać tabela wygląda tak. Na razie nie dam rady tylko zjeść 100g otrębów pszennych ale się to zmieni. Gdybym dał dodatkowo do tego porcje odżywki białkowej na śniadanie i po treningu to było by dobrze ? Nie mam wielkiego wpływu na obiady bo gotuje je moja mama różne zupy, obiady itd. Co mam zmienić w tym planie jeszcze.




Zmieniony przez - najemnik70 w dniu 2014-02-02 18:34:12

Zmieniony przez - najemnik70 w dniu 2014-02-02 18:38:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1290 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14100
do pierwszego śniadania dołóż białka [może być tak jak piszesz czyli odżywkę] warzyw nie wliczasz w bilans ,dodaj zdrowych tłuszczy

Piękno jest w prostocie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bezskuteczne spalacze tluszczu czy blokada organizmu

Następny temat

Dieta dla początkującego .

WHEY premium