SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pierwsza MASA - odp. proszę.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 530
Kreatynę narazie odpuść...Jeżeli móisz, że tłuszcz Cię zalewa to dodaj trening aerobowy np. bieganie zacznij od 30min. potem obserwuj jeżeli dalej bedzie taka sytuacja to dodaj ew/kilka minut biegów, albo zmniejsz kcal w diecie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 530
Ew/zrób sobie dietę low carb...Zwiększ tłuszcze kosztem ww, bo jak wiesz to po ww sie tyje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1976
znaczy wiesz no ja miałem dość głupią sytuacje wcześniej ... młody-głupi, redukowałem się 6 mniesięcy z przerwami typu 7-10 dni na "regeneracje" i wyciąłem 16kg ... a teraz zacząłem mase robić i w 2 tygodnie około doszło mi w pasie około 1,5-2 cm ... nie wiem czy to normalne? w sumie znajomy mi tłumaczył że cykl nie może trwać pół roku tylko max 8 tygodni xd ale co ja na to poradze że wcześniej nie wiedziałem ... i że ponoć to normalne że po tak długiej redukcji zaleje, owczywiscie zmiany mięśniowe zauważam, tzn udo mi urosło o 1,5 cm ale nie wiem czy to tłuszcz czy miesien :] a biceps, przedramie 5-7 mm


A mogę robić na masie tak że 3 dni w tygodniu będę siłowo trenować a 3 dni bieganie po lesie 60 min?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 530
Najlepiej rozbij to w odzielne dni te biegi a trenowanie na siłce.
Dlatego mówię zalewasz się tłuszczemo granicz ww względem tłyszczy. Zmniejsz węgle o dodaj tłuszcz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1976
wyszło by tak:

poniedziałek, środa, piątek - siłownia

wtorek, czwartek, sobota - aero

sobota - wolne

PS: zmieniać diete czy na razie dodać po prostu te aero i obserwować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 530
Sprubój narazie nie zmieniać jak już aero dodałeś obserwuj wnioskujj i wtedy zmieniaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1976
ok, dzięki

PS: a co z kreatyną - kiedy będę mógł zastosować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 530
wtedy kiedy naprawdę staniessz w miejscu z masą to wtedy myśl o tym...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1976
oki a słuchaj, jeśli bym miał np zmienić czas treningu bo robie o 17:00 zawsze. ale np wypadło by mi tak że bym musiał siłke albo aero zrobić np rano, to mam zmienić pory posiłków/zmniejszyć kcal czy jak? bo ja przed i po treningu jem 100g ryżu i 200g piersi, no a jak bym miał robić np o 8 rano bieganie to normalnie po porannych (4 jajka +3 kromy grahama) a później o tych godzinach co przed/po treningowe to normalnie zeżreć te 100g ryzu i 200g piersi? czy zmniejszyc .. bo to mnie głowi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 149 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 530
Nic nie zmniejszaj po treningu dodaj więcej węgli najwyżej proporcjonalnie zmniejsz weglę z kolejnego posiłku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trewal wędzony ?

Następny temat

Dieta pod eksperyment nr 4 Max fatloss

forma lato