SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Piersi low carb by Malinowa [KURCZAK]

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 75268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 593 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49296
W kolejce się kolego ustaw...
Świetnie to smakuje

yamaha r6 2001

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
W kolejce sie ustaw hah dobre Widze ze przepis sie naprawde spodobal i zastanawiam sie co by wam tu upichcic jeszcze

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1059
Właśnie zjadłem, idealnie trafia w mój gust, jestem na diecie niskoweglowodanowej wiec chyba jest to dla mnie posiłek idealny, dałbym soga ale nie mam abonamentu, jestes boginia ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
dawno tu nie zaglądałem i żałuję

jak smakuje tak jak wygląda to to będzie mistrzostwo świata - SOG sie należy mimo ze jeszcze nie próbowałem

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 556 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33927
Mi wyszło coś takiego w smaku miazga sog

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Właśnie szukałem jakiegoś nowego przepisu na cyce i znalazłem Jak smakuje tak jak się prezentuje to wypas Dziewczyna co tak gotuje to istny skarb...

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
<peka z dumy>

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805


robiłam dzisiaj i mogę stwierdzić...
palce lizać...jedząc czułam się jakbym jadła pizzę kebab bez ciasta
normalnie przepis ekstra
dodałam przyprawę gyros i wyszło mmm...a ten zapach

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2407
Właśnie skończyłem to jeść.
Było to takie smaczne, że gdybym miał to drugą porcję bym zjadł od razu, a więc chyba to jest zbyt smaczne na redukcje :)
SOG oczywiście

Zmieniony przez - Wojda_Lwo w dniu 2009-03-25 19:18:32

do przodu powoli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 424
a tak sie zapytam ile w wadze to będzie ten mały koncentrat pomidorowy ?? tak mniej więcej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tuńczyk - danie w 5min :) (LC)

Następny temat

Piersi z kaszą kuskus

WHEY premium