SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pieczywo - pytanie o skład

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 35 Wiek 17 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1502
Czy ten chleb ma dobry skład?
Nadaje się jako dodatek do diety od czasu do czasu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349863
Tak, skład tego chleba jest jak najbardziej w porządku. Jeżeli Ci smakuje i nie powoduje dyskomfortu ze strony układu pokarmowego, to śmiało możesz go wrzucić do jadłospisu.
2

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 35 Wiek 17 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1502
Dziękuję za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 30 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1586
Spoko jeszcze ma błonika bajo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Jeżeli w środku znajduje się wszystko to co zawarli Na etykiecie, nie ma nic więcej dodawanego to chleb jest jak najbardziej w porządku i godny polecenia - warto go włączyć do swojej diety jeżeli lubisz spożywać pieczywo lub nawet nie wyobrażasz sobie diety bez pieczywa. Masz tam w składzie tylko nasiona, ziarna, mąkę no i jeszcze zakwas oraz trochę soli więc więc nie ma tam żadnych dodatków potocznie zwanych "E", wypełniaczy i spulchniaczy się z kolei nazywany potocznie "chemia" także można z czystym sumieniem zajadać. Właściwie to możesz nawet podrzucić co to za chleb i gdzie go kupujesz, jeżeli jest z jakiejś sieci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 35 Wiek 17 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1502
Chleb Żytni ze słonecznikiem. Kupuję go w Lidlu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33124 Napisanych postów 23198 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278126
Skład jest ok natomiast jak najdzie cie ochota w diecie na cos z gorszym składem to tez zjedz i wlicz w bilans
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
z powodu bbłonnika to się bym aż tak nie cieszył nadmiar błonnik jak i niedobór będzie szkodliwy. Ja np z pełnego ziarna dużo nie mogę jeść bo jakieś dolegliwości i wzdęcia potem mam/

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33124 Napisanych postów 23198 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278126
Ja mam to samo , za dużo to z miejsca problemy z układem pokarmowym jednak tutaj autor musiałby dać kilka dni diet do oceny zeby mozna było cos stwierdzic czy moze miec nadmiar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 35 Wiek 17 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1502
Nie mam akurat problemów z dużymi ilościami błonnika. Jem około 2kg warzyw dziennie i nie mam żadnych problemów z trawieniem czy gazami dobijając około 40-50g błonnika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754788
Oczywiście, że pieczywo jest dobrym źródłem węglowodanów w dobrze zbilansowanej diecie. W zasadzie każdy jego rodzaj będzie dobry. Kwestia tego, aby odpowiednio je wkomponować w dietę określonej osoby. Dla większości osób pieczywa pełnoziarniste, o dużej ilości błonnika będą lepszym rozwiązaniem, niż bardziej przetworzone, np. pszenne. Z reguły, z góry zakłada się, że większość osób ma braki błonnika, i bazie na produktach przetworzonych. Są jednak osoby, dla których lepsze będzie pieczywo o niższej zawartości błonnika. Np. spożywający duże ilości kalorii, lub na diecie lekkostrawnej.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny [88kg]

Następny temat

Budowa masy mięśniowej - porady

WHEY premium