SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Picie piwa - Artykuł

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 503
Jak podaje internetowy serwis "Dziennika", jest przynajmniej siedem powodów, dla których panie powinny polubić piwo. Złoty trunek zawiera witaminy, ok. 40 związków mineralnych i żeńskie hormony - estrogeny.


Jest siedem powodów, dla których każda kobieta powinna rozważyć wypicie kufla piwa dziennie:

1. Piwo zmniejsza ryzyko zawału

Badania pokazują, że w porównaniu z abstynentami ryzyko zawału serca u piwoszy jest o 40 do 60 proc. mniejsze. Aby zmniejszyć ryzyko wystarczy tylko pół litra dziennie.

2. Piwo uchroni cię przed udarem

Składniki zawarte w piwie pomagają uniknąć niedotlenienia części mózgu, skutecznie zmniejszając ryzyko udaru.

3. Piwo obniży ci ciśnienie

Umiarkowane spożycie piwa skutecznie obniża ciśnienie, twierdzą naukowcy.

4. Piwo zapobiega cukrzycy

Piwosze zapadają rzadziej na cukrzycę. Organizm dobrze przyswaja cukry zawarte w piwie i efektywniej wykorzystuje insulinę.

5. Piwo poprawia pamięć

Piwosze rzadziej zapadają też na Alzheimera i demencję starczą.

6. Piwo wzmacnia kości

Regularne picie piwa w chroni przed osteoporozą.

7. Piwo pozwala dłużej cieszyć się życiem

Ludzie, którzy piją dziennie jedną lub dwie szklaneczki piwa, żyją dłużej. Potwierdzają to wyniki 50-ciu eksperymentów.

("o2.pl")


Co o tym sądzicie? jak widać w umiarkowanych ilościach same pozytywy :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1515 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58084
wszystko w umiarkowanych dawkach jest praktycznie dobre

pzdr

Członek <<< SHOTTAS Team >>>


Są Rozstępy, Są Postępy:)....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
doladnie, w umiarkowanych ilosciach
jednak nalezy miec na uwadze, ze ta nie ma jednej uniwersalnej "umiarkowanej ilosci"
wypijanie codziennie np przez 20 lat jednego piwa moze zakonczyc sie uzaleznieniem
poza tym brak w tych tam wnioskach zrodel , co kto i jak robil te badania
1

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
8. piwo zmniejsza opory

Zmieniony przez - kolos88 w dniu 2008-03-30 10:26:59
1

Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
małe liości sa o.k wg tego artyk. a co dla tych którzy po jednym dopiero sie nakręcaja
ja tak mam, dlatego od roku wogule nie pije, bo jak zapodam 1 piweczko w knajpie to siedze dopuki nie zgasne
więc trzymam sie z dala

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 117 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4957
wiadomo ze wszystko jest dla ludzi i w odpowiednich ilosciach mozna sopzywac. Art już chyba czytałem na forum.


pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12115
Tak samo ma sie sprawa z winem a nawet wodka: umiarkowane ilosci tychze, maja same pozytywy. Wszystko jest dla ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1028
Makelroj mam dokładnie tak samo dlatego też już od roku nie pije,bo jak wciągne jedneno browara to potem kolejnego itd itd aż sie upoje zo zera
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21293
no ale kto a was poprzestanie na 2 szklaneczkach piwa? co idziecie do puby i zamawiacie małe piwo tak? ja to wole wogole nie pić niż robić sobie smak. Jak kraść to miliony, jak pić to cysterny
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 360 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8632
ja podobnie jak makelroj jak wypije jedno to się chlor włącza....wole już wogóle nie pić ale ostatnio żadko moge sie opanować i coraz częsciej faza=spadki ale co tam wkoncu nie jesteśmy zawodowcami pijmy cieszmy się życiem dźwigajmy ciężary życie jest za krótkie żeby sobie wszystkiego odmawiać:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12115
To macie lipe wszyscy Ja nie mam z tym zadnego problemu- 2 piwa mi na ogol stykaja.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proporcje ciała, zła waga

Następny temat

Śniadanie przy kreatynie

WHEY premium