SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Picie, a ćwiczenia - ankieta!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6532

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
No ja mam 15 lat, wszyscy znajomi piją, a ja już ponad 1,5 roku nie piję. W małym stopniu przez to, że ćwiczę, ale głównie to dlatego, że nie i tyle... Pozdrawiam niepijących.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 151 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13792
gkabulski, masz 15 lat, nie pijesz od 1,5 roku?? to co Ty chlałeś jak miałeś 13 lat? co sie dzieje z tą młodzieżą

ja na początku przygody z siłownią poświęcałem się temu bardziej-dieta dopięta, zero alkoholu itd. ale po 2 latach odpuściłem sobie ten rygor i ćwiczę rekreacyjnie, piję alko jak mam ochotę i w ogóle jest fajnie

Zmieniony przez - złotyy w dniu 2007-07-07 13:00:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1519 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12344
Ale to nie było chlanie... Nigdy w życiu nie miałem wódki w ustach. Tylko piwo. Dosłownie kilka piw... Na szczęście szybko sobie odpuściłem z tym wszystkim a koledzy zaliczają zgony za zgonami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 168 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6218
W sumie na weekendzie zawsze sie strzeli pare piwek. No chyba, ze grubsza impra to do dna. A na codzien to zero. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja właśnie dziś jestem po ostrej imprezce:), ogólnie studia skończyłem, obrona pozytywnie, egzaminy ok więc daję w banie ostro i nie przeszkadza mi to w niczym, sucha masa mięśniowa idzie, siła też nieźle poszła bo jestem na cyklu TCM :)m wczoraj poszło 1,5l czystej i dwa słoje ogórków:) a za 2 tyg nad morze oj będzie się działo :), pozdro i pamiętajcie że jak szaleć to na miarę własnych możliwości tzn. nic na siłę i nie za***ywać się w trupa:) no i dużo wody pić:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3278
Trzezwosc i Sport to jest to. pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
na każdą połowkę żoładkowej jedno powerade i gra gitara

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 599 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24232
jakies piwko w wekend dosyc czesto jezeli jest to grobszy melanz z kolegami to zawsze mam ze sobo jakies bialko z ryzem albo waflami ryzowymi jezli oczywiscie nie jest to lokal wracajac do domu zachacze o kebaba i spadki zerowe a na drugi dzien czuje sie dobrze
chyba ze jest to jakas impreza to wtedy trzeba przeboleć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1944
ja generalnie juz jestem na miesiecznym wakacyjnym piciu jeszcze 2 tygodnie psoszaleje a od wrzesnia biore sie za trening:)

tara daj daj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30875
nie pije prowadze - jestem trzezwy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia w garażu :)

Następny temat

jak sciagnac filmiki z YOUTUBA?

WHEY premium