SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Phoenix Labs Triple Yohimbine - opinie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 64 dni Na forum 63 dni Przeczytanych tematów 42
Hej, zastanawiam się nad tą Joha, ale nigdzie nie widziałem opinii.
Bral moze ktos z was ja? lub cos wie na temat tej firmy?


20mg w porcji, wiec wydaje sie dosyc mocne a cena podobna jak do tych z 10mg

Phoenix Labs Triple Yohimbine to wyjątkowy produkt, który łączy trzy potężne składniki aktywne, aby zapewnić Ci maksymalną wszechstronność i skuteczność w osiąganiu Twoich celów zdrowotnych i treningowych. Każda kapsułka tego produktu zawiera aż 10 mg yohimbiny HCL, 5 mg alfa-yohimbiny oraz 5 mg 11-hydroksy. Dzięki temu jest to jedno z najbardziej zaawansowanych rozwiązań dostępnych na rynku.










Zmieniony przez - Kolejnaredukcja w dniu 2024-02-23 14:13:34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
co do joszki, pewniaka masz chocby produkty Haya Labs. Fajna marka, produkuje wiele ekstratow roslinnych, supli prozdrowotnych, joszke tez ma w swojej ofercie, ktora na pewno robi robowe. Z innych masz hammer labz, submission double yohimbine lub joszke w tabsach od androchemu. Ogólnie nie jest to substancja, ktora jakos mega trudno na rynku poszukac, ktora faktynie ma dobre dzialanie. Z fajnych prodtych produktow na bazie joskzi masz chocby fury caps z hammer labsa, tkory osobiscie swobie chwale

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94512 Napisanych postów 364468 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669202
Jak dla mnie to ściema jak na 2 mg alphy człowiek prawie fruwa ,jak było by w kasie to co deklarują to kosa straszna i 80% osób nie ogarnie kuwety na tym

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
Mam podobne zdanie co lodzianin. Jeżeli będzie deklarowana ilość johimbiny w kapsułce Jak podaje producent to moim zdaniem będzie to nie do ogarnięcia. Ja sam Miałem rippera i wiele razy otwierałem kapsułkę i dzieliłem ją na pół lub brałem 3/4 całej. Po jednej kapsułce pisałem kiedyś z bananem że musiałem wejść pod kołdrę i godzinę siedziałem przykryty bo tak mi było zimno a ciało było całe zalane potem ciuchy wszystkie do przebrania bo jakbym wskoczył do basenu. A miał chyba 12 mg JOHY lub 15...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 63 dni Przeczytanych tematów 33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Akurat mam ten sam produkt, tylko w wersji 15 miligramów johimbiny, czyli 10 miligramów HCl i 5 miligramów alfa. Jak na razie testowałem pół kapsułki na trzech różnych treningach. Osobiście jestem dość wrażliwy na działanie johimbiny, szczególnie na początku. Od razu czuję gęsią skórkę, zimne poty i podwyższone tętno w trakcie trwania treningu. Jak do tej pory niestety nic z tego typu efektów ubocznych nie odczuwam. Zapewne lada chwila sprawę całą kapsułkę, czyli 15 miligramów. Wydaje się jedną dość podejrzane.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 64 dni Na forum 63 dni Przeczytanych tematów 42
domer
Akurat mam ten sam produkt, tylko w wersji 15 miligramów johimbiny, czyli 10 miligramów HCl i 5 miligramów alfa. Jak na razie testowałem pół kapsułki na trzech różnych treningach. Osobiście jestem dość wrażliwy na działanie johimbiny, szczególnie na początku. Od razu czuję gęsią skórkę, zimne poty i podwyższone tętno w trakcie trwania treningu. Jak do tej pory niestety nic z tego typu efektów ubocznych nie odczuwam. Zapewne lada chwila sprawę całą kapsułkę, czyli 15 miligramów. Wydaje się jedną dość podejrzane.


hmm no to nie wiem a masz cos sprawdzonego z johy?

Uzywalem Golden Labs Yohimbina HCL 120kaps. 10MG i dobrze na mnie dziala, bez szalu, ale lepiej mi sie z rana po tym skupic i pracowac na komputerze
bralem tez Dark Labs – Double Yohimbine, ale to juz nie dzilalo na mnie




...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 64 dni Na forum 63 dni Przeczytanych tematów 42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Musisz pamiętać o tym, że wyroby te, to tzw. produkty garażowe, które sypane są prawdopodobnie przez kogoś w Polsce. Nikt nigdy nie będzie miał pewności w jakich warunkach, co jest rzeczywiście w środku i jakiej jakości. Nawet jeżeli jeden i ten sam produkt czuć w działaniu, to inny może już być zupełnie inny. Osobiście miałem rok temu Dark Labs i na pewno czułem, że jest tam johimbina. Wcześniej miałem Pro Nutriton 10 miligramów i również czułem jej efekty uboczne. Ciężko jest więc jednoznacznie stwierdzić.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 64 dni Na forum 63 dni Przeczytanych tematów 42
domer
Musisz pamiętać o tym, że wyroby te, to tzw. produkty garażowe, które sypane są prawdopodobnie przez kogoś w Polsce. Nikt nigdy nie będzie miał pewności w jakich warunkach, co jest rzeczywiście w środku i jakiej jakości. Nawet jeżeli jeden i ten sam produkt czuć w działaniu, to inny może już być zupełnie inny. Osobiście miałem rok temu Dark Labs i na pewno czułem, że jest tam johimbina. Wcześniej miałem Pro Nutriton 10 miligramów i również czułem jej efekty uboczne. Ciężko jest więc jednoznacznie stwierdzić.


Znasz jakies sprawdzone? i jesli tak to dlaczego kupujesz niewiadome garazowe ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nie znam.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2478 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106170
Coś tam jest joszki ale napewno nie tyle co na etykiecie jest napisane
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omega 3 - jak stosować?

Następny temat

Cytrulina, termogenik i kreatyna - łączenie

WHEY premium