SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Perfect BODY - 3 numer już w sprzedaży!!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Biniu, a planujecie reklame PB w telewizji? Jestem pewien, że taka inwestycja przekuła by się w rzesze (szczególnie młodzieży) biegnące do kiosków po PB. Już sam Pudzian na okładce by to nieźle nakręcał (tak jak z pewnością w wielu wypadkach już to (z)robi(ł)).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Zresztą to dotyczy wszystkich produktów Olimpu.

Zmieniony przez - ADRIANUS88 w dniu 2010-04-15 18:08:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Reklamy produktów w radiu już słyszałem, reklama w TV to już inna bajka, rzadko widać taką reklamę w TV może raz była KIFa albo SDW albo się mylę.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
TLS ma, ale jeszcze nie widziałem. Owszem - koszta są, ale - szczególnie teraz - Pudzian generuje takie zyski, że warto byłoby to chyba wykorzystać. Nawet Espumisan miał reklamę w tv i cała Polska go zna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wczoraj wpadlem do pobocznego w Poznaniu Empiku

pieknie sie na polce prezentowal PB - placement idealny !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Ten nowy Espuminsan w saszetkach na wielokrotnie wyższą dawkę i jest wygodny w stosowaniu (nie trzeba popijać), więc podobno znakomicie sprawdza się przy wzdęciach po dużych porcjach białka czy błonnika. Nie wpływa przy tym w żaden sposób na wchłanianie składników pokarmowych. Jest o tym art w środku numeru...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ehh Slawku zdradziles minitajemnice ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Jaka tam tajemnica... Zanim ktoś przeczyta arta, to już łyknie espu, pozbędzie się gazu i skupi się nad lekturą.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ale wierw musi miec w rekach wlasny numer PB

przejrzyj pierwsza strone a zobaczysz jakie bylo zdziwienie jak koledzy zobaczyli jaka jest probka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak przeczytałem espumisan na początku kurde co to nowy produkt Olimpa jakiś, ale potem znalazłem jeszcze 1 próbkę w środku przylepioną do artykułu i wszystko jasne już było po co to.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poprawa formy nocnej ;-)

Następny temat

Olimp PROFI MASS

WHEY premium