SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Perfect BODY - 3 numer już w sprzedaży!!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a dla mnie to Nutrifarm sie lubi "znęcać" nad klientami. Juz kolejny numer z nowymi produktami Oliego i tylko slinka cieknie a w sklepach ich nie ma Sadyści
A na poważnie to bardzo przyjemnie sie czyta kolejny numer zakupilem i sie nie zawiodlem .
Czy moze ktos z Nutrifarmu w przyblizeniu zdradzic kiedy nowosci trafia do obrotu ? Miesiac , dwa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
premiere

brdzo milo poczytac rowniez pochwale

dzieki - postaramy sie aby kolejne czerwcowe nie bylo mniej ciekawe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Czy badania mówią, ile najlepiej minut wykonywać interwały i jak długi powinien być bezpośrednio po nich wykonywany wysiłek aerobowy, by "w ten sposób zyskać "NAJWIĘCEJ"?

przyznam sie szczerze ze nie kojarze jakiegos optimum ...

ale moje odczucie zawarlem w ostatnim zdaniu Okraglego Stolu
OS charakteryzuje sie wlasnie tym ze kazdy przedstawia wlasne racje a do Czytelnika nalezy wybor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Hm, to może spytam jeszcze tylko, jak długi (minimalnie) wysiłek aerobowy zalecałbyś po wysiłku interwałowym (siłowym - trwającym 45-60min. lub HIIT - powiedzmy 8mio interwałowym) w celu zwiększenia efektywności spalania tkanki tłuszczowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
30-45 min bedzie juz OK - ale to na zasadzie bardziej przeczucia - nie spotkalem sie z porownaniami roznych czasow :)
oczywiscie im wiecej tym lepiej - majac na uwadze calosc diety i innych trenigow !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Ok, dzięki wielkie ;) Aha, jeszcze jedno. Wróciłem zgodnie z zapowiedzią do Twojej diety 2 tygodnie temu, ale tym razem bez TStima. Wnioski napiszę później w "swoim" temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zycze powodzenia i wytrwalosci w diecie :)
bez Thermo Stima nie bedzie latwiej ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z wielkim bólem, ale udało się zdobyć w końcu pb i muszę przyznać, że trafiłem na całkiem sympatyczne pisemko. zacznę jednak od mniej przyjemnej części. co razi, to przede wszystkim nadmiar reklam. ok, rozumiem, pismo robione przez konkretną firmę, ale mimo wszystko na przyszłość proszę trochę mniej. dalej, dział męska rzecz jest tu dla mnie zupełnie niepotrzebny. jeśli chcę czytać o samochodach, czy wycieczkach, to kupuję logo lub men's health. dobrze natomiast pismo wypada pod kątem zawartości merytorycznej. gro ciekawych artykułów, przede wszystkim ten, potwierdzający słuszność wybranej przeze mnie metody treningowej nie podobał mi się jedynie artykuł "pierwsza ofiara sterydów", który nota bene ograniczał się do nawet ciekawej historyjki, jednakże bez wskazywania konkretnych argumentów przeciw braniu dopingu, a przecież taki przekaz był chyba celem tego artykułu. ok wracając do tematu, fajny pomysł z kącikiem kulinarnym. nie wiem, jak było w poprzednich numerach, ale jeśli jest to stała pozycja, to jak najbardziej udana. w przyszłym numerze poproszę przepisy na wysokobiałkowe przekąski, np. omlety owsiane. chyba tyle miałem do napisania. a i dzięki za 15% rabat. z pewnością się przyda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Nacho, mamy w PB kącik historyczny... To kolejny artykuł z cyklu - ciekawostki z historii dopingu i suplementacji, po historyjkach z poprzednich numerów: "Dawno temu w Ameryce" i "Jak Krzyżacy z dopingiem walczyli?" Tu nie tyle chodziło o wielkie przesłanie, co o kawałek ciekawej beletrystyki.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33
a moze napiszecie u mnie arta , i wywiad?
wszak jestemn postacia historyczna i juz legenda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poprawa formy nocnej ;-)

Następny temat

Olimp PROFI MASS

WHEY premium