SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Perfect BODY - 3 numer już w sprzedaży!!!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
cos jak my w okraglym stole

ale wlasnie o to chodzi w dyskusji niekoniecznie aby przekonanac ale aby przerzucicm sie rzeczowymi argumentami :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Co fakt, to fakt. Jak Djfafę będzie nurtował problem, to pewnie założy temat.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Sławku ale to nie pasuje to tego działu, u Ciebie jak wiesz nie pisze a w innych działach są już takie tematy.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Djfafa, ignoruj Gina i wracaj. Zresztą, Gino teraz spoważniał...

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Sławku wybacz ale nie pisze na forach gdzie jest jawne przywolenie na obrażanie innych a tak było u Ciebie gdzie kilka razy wulgaryzmy były na forum pod moim adresem, Biniu szybko kasował ale ile niesmak pozostał.
Zresztą wysatrczy poczytać nikt nie akceptuje gina, bo koleś ma wyłacznie problemy psychiczne a nie zdrowotne.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
To się wszędzie zdarza... Ważne, żeby moderator zareagował! Ale zostawmy z boku przykre doświadczenia, bo tego nie da się uniknąć w żadnej dziedzinie życia. Teraz pisze u mnie już kupa ludzi, zaś Gino - prawie wcale (a jeżeli - to ostatnio nawet do rzeczy), więc i tak nikomu chłopak nie przeszkadza.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
jana nie pokonasz - SFD probuje od poczatku istnienia :)

nie mozna poprostu jego wypowiedzi (wiekszosci) brac do siebie i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja już nawet lubie gina posłuchać
dodaje troche humoru,nieraz rozkręci niezły temat...,ponarzeka na lekarzy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Biniu ale na sfd nikt z nim nie polemizuje o wkładaniu rur do przełyku czy lewatywach moczem, więc nawet temat nie wykasowany szybko ginie w gąszczu tematów. A u Sławka niestety połowa to spam viagry a druga spam gino i z całym szacunkiem trzeba się nasilić aby coś mądrego odszukać.
A dla humoru wchodzę na joemonster albo na demotywatory, a na forach speca od suplemntacji chciałbym czytać o suplementach a nie że ktoś ma problem bo na jajkach usiadł.
A podniecanie się że 1 na 1000 postów jest związany z suplami czy BB ogólnie mówiąc to nieporozumienie.
Ale nie moja sprawa.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Pozwolę sobie wtrącić swoje zdanie na temat obecnego numeru PB:

1. Zawartość merytoryczna: b. dobra, budząca ciekawość. Zwłaszcza "okrągły stół" (rozumiem, ze to pod hasłem "informacja bez kantów"? ) jest doskonałym pomysłem pokazującym, że nie wszyscy fachowcy muszą mówić chórem (co nie znaczy, że sobie przeczą).

2. Gorzej z oprawą wizualną. Ja rozumiem, że jak czytelnik musi skupić się na wydłubywaniu literek spomiędzy detali zdjęć w tle, to czyta wolniej i jakoś mu starczy gazety na dwa miesiące, ale w gruncie rzeczy to męczące jest.
Bardzo proszę - niech tłem artykułów w następnym numerze nie będzie pejzaż puszczy jesienią, powiększenie detali obrazów Seurata i zdjęcie ulicznego tłumu...

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poprawa formy nocnej ;-)

Następny temat

Olimp PROFI MASS

WHEY premium