SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paweł- dt

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
Aaaaa jeden grzyb i tak tniemy, a jak będzie bez wstydu, to wyjdę, wszystko mam bronzery, blisko, tylko dupe ulana, to jest to jedno ale :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Tylko w takim wypadku jak wyjdziesz to będzie ban na ifbb...no ale też są inne feredscje i na PCa Wczorsj wydaje się że poziom był super. Ten małolat Ukrainiec prze hvj ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
no ja nie wiem skąd on się wziął, od Dawida chłopak przekozak ,a co dopiero tamten musiał wyglądać, szcerze na ten moment to w Sopocie myslę, że byłaby ostatnia formą, nie mogę podchodzić do tego tak jak teraz, gdy rodzina mi się powiększy. Sam widzę,że im dalej w las , tym koszta większe, a nie odmówię dzieciom nic, bo tata musi mocniej pryTRENować :), ale z drugiej strony ostatnio trochę pogdałem z Kubą Stańczakiem na Skarszewach, to chyba nie ma czego żałować , patrząc na jego werdykt :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po pierwsze gratulacje ! Nic się nie chwaliłeś wcześniej ze Julita jest w ciąży:) druga sprawa to mega progres zrobiles. No i w Soocie w tym roku tez planuje być (jako kibic) wiec mam nadzieje ze w końcu się znów Zobaczymy :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
MAti sami wiemy od jakis 4 dni , jeszcze u lekarza nie byliśmy , to też oficjalnie nie mówimy. To mega, ale nazwij, to po imieniu, że się nawp...alamy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Gratulacje Paweł! No to teraz już wiem skąd te zawahania o których pisałeś :)
A co do Sopotu to chyba z roku na rok mocniejsza ekipa tam startuje :D W sumie ten klimacik Sopotu <3 :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
Dzieki stary , a tymczasem trzeci dnt pod rząd, jednak czegoś brakuję i nie do wytzrymania jestem :). Nie lubię trenowac przed nocką, bo nie mam czasu potem dla rodzinki i wszystko robię w biegu, a tak pójdę jutro, zresztą dopiero po 17 listonosz przyniósł mi paczkę niezbędna do treningów :). także od jutra ogień:). Męczy mnie opuchlizna na stopach i kostki , łydki bola jakby ktoś je sznurkiem związał, myslałem , że to za sprawa cisnienia, ale jest ksiązkowe, estro też trzymane, pielęgniarka stwierdziła, że to pozostałości po zabawie z wodą ,ale do lekarza też pójdę dla pewności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Ja tak nielubię tych DNT że szok :D no ale teraz wiem że to mus :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Ja też nie lubię trenować w pośpiechu np. Po południu gdy mam wolne lub wieczorem, bo tak jak piszesz mam presję czasu, że synek i żona czekają a ja tu się rozwlekam z czasem.. Dlatego od miesiąca trenuje z rana o 6 rano gdy śpią.. Przychodzę i mam cały dzień dla rodziny itp. Nooo ale wiadomo nie każdy może tak robić bo są systemy zmianowe itp.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 788 Napisanych postów 1018 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19104
Dokładnie dziś jestem po nocce raczej kłaść się nie będę bo szkoda mi czasu, a pogoda ładna, to z małą na spacer wyjdę itd, a trening wieczorem, no Michał. 3 dni bez czuje się jak naleśnik :)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Robert Judziński - Road To Classic Physique 2023 r.

Następny temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

WHEY premium