SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Paula Lewczuk, FITNESS BIKINI z Activlab

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24695

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 299
Bull, najważniejsze, że Emilowi się podobają ;P
Wczorajszy dzień przyniósł mi dodatkową przeszkodę w drodze do zawodów... mianowicie, połamałam palec u stopy, ale staram się nie poddawać, robię wszystko w miarę moich możliwości, zobaczymy co z tego wyniknie
Planuję zrobić "pseudo" aeroby na rowerku, oraz trening górnych partii, a mianowicie barków, gdyż póki co, tylko to mi pozostaje



Zmieniony przez - Paula.L w dniu 2013-03-03 12:51:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12087 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234870
uuu no to pech, ale nie poddawaj sie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7521 Napisanych postów 49528 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385539
no to nie najlepiej , ale dobrze ze to palec u stopy a nie reka albo noga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
pewnie upuściłaś sobie hantle na paluch!

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Niech się szybko zrasta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12087 Napisanych postów 160549 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234870
i jak noga?;)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 299
Witam wszystkich serdecznie
Z góry chciałam wszystkich przeprosić za "milczenie", ale byłam poza zasięgiem :)
Body kozackie :D już na nie polowalam, ale nigdzie nie mogę ich dostac niestety.
Girka już lepiej, liczne masaże, rehabilitacje itd. dają się we znaki, treningi wychodzą na pół gwizdka, ale staram się robić co tylko mogę, oczywiście bieganie nie wchodzi w grę ;/ zostaje jedynie rowerek, wiadomo, że to nie to samo, ale zawsze coś. Na początku kwietnia zadecyduję, czy jestem zadowolona ze swojej formy na tyle, żeby wystartować na MP.
Jedyną dobrą wiadomością jest chyba to, że po przyjeździe do domu czekała mnie miła niespodzianka :)



PYSZNOŚCI PRZYSZŁY :D ;D !!!
Miałam już okazję spróbować owsianki z 6 protein blend (smak orzechowy) i muszę powiedzieć, że smakują naprawdę nieźle :)

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
Mniam, mniam :D Ale smak to muszę ja stestować, bo Paula ma wyjałowione kubki smakowe od ścisłej diety więc jest nieobiektywna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 299
Spadaj :P
a tak przy okazji... dzisiaj małe szaleństwo, czyli dorsz saute z zestawem warzyw (m.in szparagami) oraz szyjkami rakowymi :) mniam

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

BCAA activlab xttraa jak to wkoncu jest

Następny temat

Destroy the Muscles - Arab niszczy system - Dziennik z Activlab !

WHEY premium