SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pare pytań

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
Czy 200g dziennie rodzynek to za dużo? Zbyt nadmierna ilość?
Czy 300g sledzi w oleju to za dużo?
Czy ten 300g z sledziów zapewniają dziennie zapotrzebowanie tłuszczów? na 300g chyba 36g tłuszczów przypada. Przy budowie masy.
Ostatnio mój brzuch zaczął tak wyglądać
http://img383.imageshack.us/my.php?image=1sdsdrd1.jpg
czerwona kropka oznacza pępek, i właśnie to co się zrobiło od pęmpka w dół mi sie nie podoba. Jakie mięśnie za to odpowiadają? Sorki za offtop, ale myśle że ktoś na to odpowie.
Zawsze gdy zjem kebaba,hamburgera to mam pewny kibek w przeciągu 5h, a jak zjem jabłko to w przeciagu 30min zaliczam klopa.
Co sądzicie o sushi? Sporo znajomych się tym zajada. Na dodatek ja moge jesc tylko mieso i ryby, wiec to wręcz mi na ręke:>

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
200g gramów rodzynek to zdecydowanie za dużo (mają wysokie IG)
z tym śledziem to nie mam pojęcia
z tym mięsniem to za wygląd twojego brzucha odpowiada mięsień piwny czyli tłuszczyk
sushi możesz zjeść jako wolny posiłek raz na 1,2 tygodnie ale na pewno nie włączaj go do codziennej diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
Alkoholu w ogole nie tykam. Mozliwe ze od tych rodzynow ? Bo platki jem z woda, i doprawdy czasami musze stro nawalic rodzynow zeby to zjesc :D A płatki jem 3 dziennie, wiec okolo 200g jest. D Wiem wiem suszone owoce i miod mozna dac, ale poki co brak kasy wiec rodzynami to zakwaszalem. A jak leczyc mięsień piwny ?:D tylko nie mów że aerobami :D

Zmieniony przez - L3m0n w dniu 2008-11-09 09:37:40

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
oponka ci rosnie!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
Alkoholu w ogole nie tykam. Mozliwe ze od tych rodzynow ? Bo platki jem z woda, i doprawdy czasami musze stro nawalic rodzynow zeby to zjesc :D A płatki jem 3 dziennie, wiec okolo 200g jest. D Wiem wiem suszone owoce i miod mozna dac, ale poki co brak kasy wiec rodzynami to zakwaszalem. A jak leczyc mięsień piwny ?:D tylko nie mów że aerobami :D

Co jest zlego w sushi? przeciez to tylko rybki, pure bialko :D
maly edit ;D

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174


zdecydowanie zmniejsz ilość rodzynków bo niedługo będziesz tak wyglądał:



Zmieniony przez - Jacquess w dniu 2008-11-09 09:57:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
yhy fun

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
widzę że same pełne odpowiedzi.

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Rodzynków za dużo.
Śledź w oleju 300g dziennie: te 36g tłuszczu to suche śledzie, czy już liczone z tym olejem? Obawiam się, że pominięto nieszczęsny olej, więc może być zbyt tłusto.
Jeśli zadajesz sekwencję nietypowych pytań, to musisz się liczyć z dziwnymi/głupimi/opóźnionymi odpowiedziami.

To jest forum, a nie helpdesk Ministerstwa Zdrowia.

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
okas masz soga i już nie będę dusić tego tematu ;x

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybka redukcja!

Następny temat

Moja pierwsza dieta- jak się zdrowo odżywiać??

WHEY premium