SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Parę pytań...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 448
Witam. Mam 18 lat, 171 cm wzrostu i 63 kg wagi. Zajmuje sie lugimi dystansami, mam za sobą maraton i pare innych biegów, mój tygodniowy kilometraż waha się w granicach 80-100 km. Swój dzienny bilans kaloryczny mam ustalony na 2300 kcal z czego 345gWW-143gB-38gTŁ. Staram sie wliczać PRAWIE wszystko, nawet warzywa czy ketchup, ogólne pierdoły. To może zabrzmieć komicznie ale czy nie liczenie przykładowo dwóch łyżeczek miodu do herbat, pół garści wiórek kokosowych np. do owsianki może zaszkodzić mojej sylwetce. Czemu o to pytam? A no temu że ogólnie do swojej sylwetki nic nie mam, ale od 2 lat około mam zastój, nie mogę stracić fatu z dolnej czesci brzucha i minimalnego z ud. Drugą moją słabością jest i chciałbym zeby mi nie szkodzilo, pozwolenie sobie raz/dwa w tygodniu na paczke mieszanki studenckiej, pistacji. Kocham migdały, orzechy jak nic... Trzecie, tak jak już pisałem ile wynosi mój kilometraż, oprócz biegania robie również ABS, program 100 pompek oraz 50 podciagniec, czy te cwiczenia starczą jako siłowy dodatek do moich treningów biegowych? Pozdrawiam !

T'estimo Barca <3

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Jak chcesz się dociąć sugerowałbym odstawić długie biegi i zastąpienie ich sprintami czy interwałami o wysokiej intensywności. Przygotowywałem kilku maratończyków i tym podobnych w mojej praktyce i jest to grupa bardzo ciężka do pracy ze względu na swoje przekonania i specyfikę treningu.


Trening "siłowy" również mógłby być rozsądniejszy niż to co robisz, poczytaj o tym jednak w odpowiednim dziale. Kolejna sprawa, jak masz tak duży wysiłek 2300 kcal nie koniecznie może być ilością wystarczającą dla Ciebie, więc drobne oszustwa Ci raczej nie zaszkodzą.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2015-01-07 17:43:53

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 448
Ok rozumiem. Ale co do ostatniego akapitu moje oszukanie w postaci paczki pisatcji ma ok. 1200 kcal i sie o to boje wlasnie

T'estimo Barca <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
jak przy takiej podaży energii zjesz te 200g czy 250g pistacji na tydzień wielka krzywda się nie stanie. Sugeruję jednak kupować orzechy pakowane luzem.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 448
Miło że jestes takii aktywnym w tym temacie;) Co do cwiczen silowych, jesli te nie wystarczają to myslisz ze jakies FBW, czy po prostu trening typu poniedziałek to i to , sroda to i to itd. byłby dobrym dodatkiem ?

T'estimo Barca <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
FBW na podstawowych ćwiczeniach, więcej info w dziale trening dla początkujących.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 448
https://www.sfd.pl/[art]_Full_Body_Workout_5x5-t395867.html Wybrałem go z posród listy proponowanych, wydaje się być ok ?

T'estimo Barca <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
tak, może być 5x5, choć osobiście u podopiecznych wprowadzam treningi tego typu w 2-3 cyklu treningowym od rozpoczęcia treningów.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 448
Wiadomo że jednak 5 powtórzen w pieciu seriach wiecznie robić nie bede bo bedzie to za mało efektowane, dobrym pomysłem jest wprowadzanie 5 powtózen co tydzień i jeśli bede czuc juz hamowanie ze strony ciezaru, przystopowac i poczekać znowu na swobode i dopiero zwiekszyc?

T'estimo Barca <3

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do recenzji

Następny temat

-10 kg mężczyzna

WHEY premium