SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pani Typiary walka o formę - fitness sylwetkowe

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30823

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 590
nie o to chodzi tutaj by być całe życie na masie, a przynajmniej nie w tym sporcie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
spoko, wyjdziesz na scenę w swoim czasie, nie ma co się spieszyć, póki nie poczujesz, że to już ten moment. spodobało mi się na starcie to twoje stwierdzenie, że "kiedyś dużo gadałaś, a mało robiłaś, teraz jest na odwrót" haha, miałam podobnie i dopiero od niedawna zaczęłam w siebie wierzyć i lać na "przeciwności losu" dobre podejście, tak trzymaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 590
nadal dużo gadam, taki mam charakter a charakteru nie zmienisz, zmienić można co najwyżej zachowanie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
haha, gadać można, byle z sensem. mnie raczej chodziło o takie gadanie zamiast działania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 590
NOGI NOGI NOGI!
jak to w piąteczek, dzień na wyzszych ww, nogi były grane. dwóch ziomeczków ustawiło się ze mną już w środę, myślę sobie okej, fajnie, będziecie cwaniaczki asekurować jak mi się słabo zrobi, a ostatnio często mi się to zdarza, niesamowite bóle głowy, bezsennosć, spać dziś poszłam dopiero nad ranem a wstałam ok. 16.00... dobrze, że pracuję wieczorami. ale wracając do tych łepków, okej, rozgrzeweczka, przysiady bez obciazenia, z pustym gryfem. jeden zrobił, drugi zrobił, elegancko, nawet kolanami za linię stóp nie wychodzili. okej. no to zwiekszamy. jede zwątpił przy 30 kg, drugiemu udało się 80 10x ruszyć, prawie zszedł ale niech ma :P ja na tej 80 się nie zatrzymałąm, chciałąm zobaczyć czy ruszę stówę bo aż się zaczełam martwić spadkami siły, ale pewnie wszystko wina tego choróbska, ale już mam nadzieje mi odpuści, ile można... stówa z wielkim trudem 3x i przeszliśmy do wykroków. dla typa 10 kg nad głowe dla mnie 20 i jazda. KTOŚ TU JUTRO BEDZIE UMIERAŁ ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6925
Haha tak to jest jak jakieś łebki co nóg nie ćwiczą chcą sie popisac przed laska ;p Czekamy na filmik jakis ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Kiedyś w Poznaniu robiłem trening nóg ze znajomą, gdy kończyliśmy przysiady ona na 90 x 8 a ja na 180 x 8 (głębokie) ludzie patrzyli jak na kosmitów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 384
Co tu taka cisza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 590
walentynkowe nogi dzadzą o sobie znać przez parę kolejnych dni

siady, wykroki i kombinowanie z linkami, do tego 40 min cardio. wieczorem pomęczę klientów a po wszystkim pokręcę z pół godzinki aerobów na dobicie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 58 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6925
Czekamy na foteczki;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu treningowego (masowy)

Następny temat

Plan treningowy FBW pod MMA

WHEY premium