SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pani Typiary walka o formę - fitness sylwetkowe

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 590
Uszanowanko!

Jestem Sylwia, rocznik 1990 i zaczynam walkę o formę. Nie powiem, redukcji i wycinki nigdy nie robiłam, trenuję na poważnie od pażdziernika. Wcześniejszych czasów nawet nie liczę, bo było to na początku bieganie, potem bezsensowne przerzucanie żelastwa (tylko siła, byle jak najwięcej) bez szczególnego przywiązania do diety co odbiło mi się na sporym zalaniu, z którym chcę zrobić porządek. od pażdziernika straciłam 8% bf i zbudowałam 5kg suchej masy.
Chcę w tym roku zrobić z tym porządek, posprzątać cały ten fat i po raz pierwszy zaatakować scenę. Zawsze dużo gadałam i nie miało to pokrycia w działaniu, kazałam czekać na nie wiadomo co przede wszystkim sobie. Po większym kryzysie 'na bani' w ostatnich miesiącach w głowie zrobiła mi się totalna rewolucja, ze spamowaniem facebooka swoimi sweet fociami z lustra przenoszę się tutaj :)

164,5 cm wzrostu, 70 kg.

LECIMY Z TYM




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 590
hejcia!

wcale nie śpię. nie zniknęłam, nie umarłam, żyję i mam się dobrze. w ramach potwierdzenia dodaję zdjęcie Wielkiego Dupozaurusa. suszy co prawda nie ma, ale kcal ścięte bo chcę zejść też i z mięsa. idzie lato, które słabo znoszę, jestem typowym zimnolubnym stworzeniem, więc do lipca trzeba będzie wybyć gdzieś w dogodniejszy klimat. a co potem to nie będę mówić, bo ponoć życzenia się nie spełniają jak się je na głos wypowiada

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 590
ŻEBY BYŁO JASNE, ta blondyna to ja :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Muskularnie ; o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 590
pracowałam na to :) oby podczas wycinki nie potracić tego co mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4894
będzie ciekawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
co raz więcej kobiet w dziennikach to dobry znak,powodzenia i wytrwałości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Podoba mi się tendencja panująca ostatnio w dziale

Witam, wygląda to fajnie i forma na zawody (Debiuty jak mniemam) szykuje się zacna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 590
modlę się o to by się wyrobić w czasie bo do zrobienia jest sporo a czasu coraz mniej. jak na razie kręcę aeroby rano (dodaję już powoli na czczo z bcaa) i po treningu godzinka. jest serio sporo smalcu do przepalenia i wody do pozbycia się. dygam mocno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
No tak, przecież czasu już nie zostało wiele. Pozostaje spiąć poślady i cisnąć na maxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 590
dorzucam parę zdjęć z masy

rekordy:
siad 130 kg
mc 135 kg
ławka 65 kg
wyciskanie hantli na barki 18kg na stronę
suwnica 300 kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 590
październik 2013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu treningowego (masowy)

Następny temat

Plan treningowy FBW pod MMA

WHEY premium